SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks-amatorkso

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
Witam
Mam takie pytanie.Uderzając sobie amatorsko codziennie w worek co mi to da ?Poprawia to jakoś wytrzyłamość czy coś?Nie znam się, chcę się dowiedzieć :)dzięki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Da, mase zlych i ciezkich do skorygowania nawykow oraz mozliwosc uszkodzenia dloni poprzez nieodpowiednie uderzanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 433
Uderzanie prawidłowo* w worek wzmacnia dynamikę nóg i szybkość ciosów.Dodatkowo Spalisz 7 kcal na minutę.

- Prawidłowo* czyli (prawidłowa technika i praca skrętowa nóg)

Zmieniony przez - kozi_97 w dniu 2013-07-04 13:41:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
Podacie jakiś link do poczytanie o tym jak prawidłowo uderzać itp.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 433
Przez internet nauczysz się źle , idź na treningi do klubu.(Nauka podstaw zajmuje wiele czasu) Od Września lub okres wakacyjny powinna być sekcja dla początkujących. Przeważnie bywa tak w miększych miastach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130
zgadzam sie z przedmowcami , tez zaczalem nie dawno trenowac boks ale najpierw chcialem kupic worek itp do domu i samemu sie uczyc , zrezygnowalem z tego i zapisalem sie do klubu . tam dopiero przekonalem sie jakim bym byl latwym celem na ringu ( zle ustawienie nog , praktycznie brak gardy , zle wyprowadzanie cosow ) ! Zapisz sie do jakiegos klubu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
Kurcze, tylko do takiego klubu mam parenaście km drogi :( A zajęć innych, ale jakoś może dam rade.Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Na takie walenie bez sensu to szkoda czasu szczerze mówiąc , lepiej już choć ze 2 razy w tygodniu dojechać do klubu jakiegoś .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130
ja dojeżdżam 10 km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 486
Ja pewnie 20 mam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 433
To od razu formę wyrobisz jak będziesz rowerem jechał ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca jako konwojent

Następny temat

Price - Thompson, Sturm - Radosevic

WHEY premium