SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bob Sapp w Cage Rage!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Hehe, przypomniał mi się filmik z Sappem jak gryzie odrywa głowy i konsumuje, lalki przedstawiające zawodników K-1 . Napewno Cage Rage przyciągnie nim dużą ilość fanów . Hm ciekawi mnie tylko ile mu zapłacą, skoro W K-1 Bobowi płacili tyle, że schodził z ringu a walczyć za niego musiał Peter bodajże.

edit: co do Pudziana to powiem tak: w strong menach jest najlepszy i wszyscy go znają , jeśli poszedł by do K-1 i by mu się powiodło to ok , ale jeśli by przegrywał to stracił by wizerunek mistrza, a duże pieniądze dostałby tylko za pierwsze walki. Moim zdaniem skoro jeszcze do tej pory nie ma go w K-1 MMA, to oznacza że nie opłaca mu się zmieniać branży, i najprawdopodobniej tego nie zrobi

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2007-02-13 00:05:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Pudzian w K1 byłby bez szans. Technicznie jest od nich gorszy, warunków fizycznych tez nie ma, więc o czym tu mówić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
E tam, wcale nie jest najlepszy. Ostatnio Savickas regularnie mu zadek skopuje na Arnold Classic.

Jest jednak najdynamiczniejszym ze strongmanów, co w przypadku jego ewentualnej kariery w MMA byłoby sporym atutem.

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
dobrze ze Savickas na stałe jest w innej fedracji bo tylko na Arnold's Classic mu zadek kopie...

A co do Pudziana w K-1...marnie widze jego szanse wiec jak jest przy tych "strong manach" to lepiej niech tam zostanie,bo nie jest on ani wyższy ad Sappa,a nie cieższy( i nie wiem czy silniejszy),a technike o ile jakąś ma(bo to jego karate i boks które se kiedyś tam uprawiał to wielka niewiadoma) to na pewnie nie na tyle dobrą by móc startowac do zawodników z K-1.Jedyne szanse jakie by miał to pierwszą szarża,grad ciosów tak jak robi to Sapp i liczenie na to że przeciwnik tego nie przetrzyma bo każda następna minuta to byłby coraz bliższy koniec Pudziana.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No może najlepszy nie jest, ale jest w czołówce światowej .
A co fakt to fakt, Sapp ma ok 2 metry? czy ponad dwa metry trochę.... wzrost i masa mięśniowa są ważne( zasięg i siła ramion), jeżeli technika szwankuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
a ja lubię patrzeć jak Sapp dostaje bęcki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Sapa ogladac nie lubie. To parodia sportu w jego wykonaniu.

Masa to jego glowny atut i nijak to nie ma sie do tego co w sporcie walki jest najwazniejsze- technika. Jedni masakruja sie na treningach od dzieciaka, a Bobik troszke pocisnie, potrzyma dietke i skoksuje ile wlezie.
Zawodnikiem jest groznym, ale wg mnie na podziw to on nie zasluguje.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Masa to jego glowny atut i nijak to nie ma sie do tego co w sporcie walki jest najwazniejsze- technika.

Sapp udowadnia właśnie ze nie tylko sama technika sie liczy i że sama siłą jest w stanie rozłożyc niejednego typa który trenuje różne style.

Poza tym nie tylko masa jest jego atutem,bo gruby jest takze Akebono i g**** mu to daje...Bobek nie dośc że jest zmasowany jest piekielnie silny i ma wzrost,co mu daje spory zasięg.To są jego trzy główne atuty.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Sapp nie ma 2 metrów. On ma ok. 195 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Skoro legenda K1 nie potrafiła pokonać koksa to pod znakiem zapytania stoją treningi kickboxingu.

Ilu znasz takich ludzi o takiej masie i tak małym BF? Ja ani jednego. Max co widziałem to goście po 130 kg.

Na koksów są pały, gnaty i noże- tak pokrótce.



Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2007-02-13 10:44:09

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o odp

Następny temat

sem schilt po raz trzeci mistrzem k1 ?

WHEY premium