SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bob Sapp w Cage Rage!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
W czym jest lepszy ?
Wbijał troche więcej koksu od reszty, w tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
Tony oczywiste,ze gdyby nie masa i nie sila, to Sapp by nic nie zrobil w ringu,ale jednak ma te sile ma te mase, i potrafi wygrywac, wiec nie wiem w czym problem, w tym,ze wykorzystuje swoje warunki walczac? a dennym przeciwnikiem nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Alg: o co chodzi z tym nie wejściem do ringu bo nie jestem w temacie?

Sapp miał nie tak dawno walczyć z Hoostem trzecia walke,ale tuż przed sama walką pokłócił się bodajże z władzami K-1(z pewnościa o kase) i do ringu nie wszedł,honor ratował Aerts który zdjął dresy,opuscił stanowisko komentatora i poszedł do ringu.

Tony Scarf: A uważam ze z Boba zawodnik żaden, bo gdyby nie ogromna masa i siła fizyczna, ten człowiek nie wyszedł by na ring, bo i po co, z czym ?

gdyby nie nogi Bonjaskiego to też pewnie nic by w K-1 nie zwojował...
gdyby nie ręce Bernardo pewnie w ogóle nie miał by po co wchodzic do ringu...
gdyby nie wzrost Schilta pewnie nigdy nie dostałby się do żadnego finału K-1 a co tu dopiero mówić o wygraniu go...
gdyby nie....można mnożyć i mnożyć...

Ta masa i siła Bobka to jest jego ogromny atut i potrafi to świetnie wykorzystać,trenuje inaczej niż inni zawodnicy co nie znaczy że gdyby nie cos tam to g**** by z niego było a nie fighter bo w taki sposób to mozemy o każdym zawodniku powiedzieć...
Ma ogromną siłe,ma sporą mase i jak potrafi z niej korzystac to chwała mu za to.Jest gościu widowiskowy,każdy(poza paroma wyjatkami) lubi go oglądać(ja też) i to też jest na jego plus.

PS: Ktoś wspomniał o "dobrych" walkach Sappa...najbardziej podobała mi się walka z Zebrą... z 5 czy 6 ludzi odciągało Sappa od Japońca bo by go chyba zabił w tym narożniku...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1458
gdyby sapp porzadnie pracowal przez te wszystkie lata nad kondycja i technika to malo kto bylby w stanie z nim wygrac. moim zdaniem zostal zmarnowany jako zawodnik, a mogl byc wysoko.

Luta-livre Wroclaw.

www.luta-livre.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a ile on miał tego czasu na nauke techniki???5 lat...to przecież nie jeden forumowicz tutaj trenuje dłużej...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Jak trenował z Greco, to potem w którychś tam eliminacjach K-1 wygrał trzy walki pod rząd - czyli jak trenuje a nie pajacuje to i kondycję ma.

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
wole ogladac sappa niz ricco big maca rodrigueza.

Zmieniony przez - julo1 w dniu 2007-02-11 09:13:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
„Tony Scarf : A uważam ze z Boba zawodnik żaden, bo gdyby nie ogromna masa i siła fizyczna, ten człowiek nie wyszedł by na ring, bo i po co, z czym ?

gdyby nie nogi Bonjaskiego to też pewnie nic by w K-1 nie zwojował...
gdyby nie ręce Bernardo pewnie w ogóle nie miał by po co wchodzic do ringu...
gdyby nie wzrost Schilta pewnie nigdy nie dostałby się do żadnego finału K-1 a co tu dopiero mówić o wygraniu go...
gdyby nie....można mnożyć i mnożyć...”


Jeżeli Ty stawiasz na równi takie atuty Bonjaskiego czy Bernando które wypracowali przez lata treningów SW z mega koksowaniem Sappa (bo imo tylko dzięki temu i swej budowie odnosił sukcesy) to Twoja sprawa.
Ja takich ludzi jak Sapp wolałbym w ogóle nie widzieć w ringu.
Czasami nie dziwią mnie komentarze ludzi którzy dopiero zapoznają się z MMA, bo widząc takiego Sappa w akcji co można sobie pomyśleć ? Żenada a nie sport.
A teraz idę spać bo jestem skacowany pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Tony, bardzo ważną częścią widowisk sportowych są osobowości, które go tworzą. Ich różnorodność przyczyna się do wzrostu atrakcyjności.
Oczywiście dla koneserów sztuk walk ważne są głównie aspekty sportowe, ale dla innych ludzi czasem te pozasportowe sprawy są bardziej istotne. Można się na to obrażać, nie lubić tego, ale należy zauważyć, że dzięki takim oryginałom jak Bob Sapp więcej ludzi interesuje się tym sportem, a co za tym idzie i więcej pieniędzy jest w biznesie. To zaś powoduje, że więcej pieniędzy jest i dla tych, co może są lepsi sportowo, ale nie są atrakcyjni medialnie.

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Tony Scarf: Jeżeli Ty stawiasz na równi takie atuty Bonjaskiego czy Bernando które wypracowali przez lata treningów SW z mega koksowaniem Sappa (bo imo tylko dzięki temu i swej budowie odnosił sukcesy) to Twoja sprawa.

Atut to atut,nie da sie porównać jednego do drugiego.Nie można powiedzieć ze atut Bonjaskiego jest lepszy od atut Sappa bo to ze Remy potrafi go lepiej wykorzystać nie znaczy ze za 20 lat gdy pojawią się dwaj nowi zawodnicy o identycznych warunkach jak w/w panowie nastapi dokładnie ta sama sytuacja...być może wtedy "Sapp junior" powyrywa "Rememu juniorowi" nogi z dupy...
Poza tym co z tego że odnosił sukcesy "tylko z racji swej budowy"???Ma ją i już,taki jego plus.Tak samo jak Schilt jest wysoki i taki jego plus i szczęscie.Jak to komus z zawodników w K-1 przeszkadza to albo niech zmieni organizacje albo niech się nauczy walczyć z koksami i z ponad dwumetrowymi wieżami...
Aha i jeszcze jedno,to że jest wielki nie znaczy ze się z tym urodził,pewnie brał co popadnie,ale od samego brania się nie rośnie.

TonyScarf: Czasami nie dziwią mnie komentarze ludzi którzy dopiero zapoznają się z MMA, bo widząc takiego Sappa w akcji co można sobie pomyśleć ?
Mam nadzieje ze to nie była aluzja do mnie...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o odp

Następny temat

sem schilt po raz trzeci mistrzem k1 ?

WHEY premium