SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BnC vs Cycle

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1007
Witam wszystkich!

(Mieszkam za granica od mlodziaka wiec niechktorych rzeczy nie potrafie przetlumaczyc)


Pracuje z kolega co jedzie na BnC przez 4 lata. Ci co nie wiedza co to jest BnC (Blast and Cruise) to zaraz wytlumacze. BnC polega na tym ze np robisz cykl testp-tren a-mast i zamiast na koncu robic pct (odblok) schodzisz na tren e 200mg/week lub mniej/wiecdj. I tak ciagniesz az do nastepnego cyklu.

I tutaj pada moje pytanie? Co dla was jest lepsze? Cruise czy zwykly cykl z odblokiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Śmiało możesz trzymać na parapecie za oknem w strzykawce myślę że do wiosny masz problem rozwiązany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli mostek ale na trenie, Tu raczej nikt nie mostkuje na trenie,choć jest to możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mniejsza o srodek,
bez odbloku przez x lat masz male szanse na to ze kiedykolwiek sie odblokujesz, wiec zalezy od planow na zycie
generalnie zdroworozsadkowo blast n cruise musi byc dla zdrowia mniej optymalnym rozwiazaniem, natomiast jest chodzi o efekty saa jest rozwiazaniem lepszym

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1007
Wiec mi sie wydaje ze jak dla mnie (21lat) bedzie lepiej robic osobne cykle ze wzgledu na to ze dzieci jeszcze nie mam ;). Ten kolega mowil tagze ze wszystko co osiagniesz na cyklu z np "trenem" zachowujesz praktycznie bez zadnych spadkow a gdy robisz cykl + odblok i nie wazne ze masz miche na 100% ogarnieta i trening to i tak z 20-50% tego co osiagnales spadnie. Jest to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wiele zalezy od tego na ile sie rozwiniesz na saa, im wyzej poza bariery tym spadki wieksze,
jak zrobisz z reki 36 reke 38 to spadkow byc nie musi

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Miczel już wyjaśnił wszystko
zastanawia mnie ten mostek na trenie
leci kolega jakś cabaser wtedy?jakies provi?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
Moze mu sie poyebalo z test e a nie tren e? Bo siedze na zagranicznych forach od lat i pierwsze slysze a mostek polega na tym ze leci na 200-300 testa przez kilka tyg

Sam tak lecialem 2.5 roku i jest dobrze o tyle ze zrobisz jakis progres potem robisz tak jakby pauze i znowu progres bez zadnych spadkow tak jak przy odblokach przerwach i znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Tez mnie to lekko zaskoczylo.dlatego pytam.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja tam sie nie zastanawiam, bo meritum sprawy jest takie samo,
ale co do trenuE da sia na tym robic meskie HRT, sa badania

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
Na uk forum ktos jechal testowal bombe na trenie bez testa i chwalil sobie przez pare tyg i jakos temat ucichl nie wiem jak to sie skonczylo. Dla mnie ten mostek na samej niskiej dawce to jest taki odpoczynek i wyregulowanie organizmu i nie wyobrazam sobie tego na trenie poza tym czy blok nie bylby wiekszy niz normalnie? Osobiscie jak dla mnie powiedzmy po 3 miechach na trenie nie moge sie doczekac az z niego zejde bo mam dosc tych potow i bezdechu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turanabol - czy wałek

Następny temat

propionat

WHEY premium