SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór środka na kolejny cykl Mecha vs Epi vs P-MAG 35

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 971

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

80

Wzrost

180

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

4 lata z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3000 kcal 30% białka, 25% tłuszczy, 45% węglowodanów

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 cykle, miesiąc ostaryna bez PCT, miesiąc epistane z PCT (13 tabletek Clomid)

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Rzeźba/Przyrost masy mięśniowej

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Miesiąc epistane , za tydzień kończę PCT

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18%+-2%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tendencja do tycia

Stan zdrowia

Refluks żołądka i dwunastnicy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Delikatne zakola

PPM (podstawowa przemiana materii)

1900 kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Mięśnie nóg 30x 300kg (brak większych obciążników), Biceps 80kg, Klatka piersiowa 40kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1767
Witam
Obecnie jestem na PCT po miesiącu brania Epistane i mam opcję na taniego Mecha Brawn od kolegi więc pomyślałem żeby kolejny cykl zrobić za 3 miesiące po skończeniu obecnego PCT czyli w połowie maja. Chciałbym się zapytać odnośnie tego środka bo nigdzie nie mogę znaleźć cokolwiek na temat tego środka. Tak w skrócie to chcę wiedzieć jak się ma Mecha vs Epi vs P-MAG 35, różnice pomiędzy tymi środkami, jak wygląda cykl na Mecha bo nie mam pojęcia jakie dawkowanie, długość cyklu (Mam do dyspozycji 90 tab) i czy 12 tab Clomidu wystarczy na PCT po Mecha. Jakie mogę się spodziewać efekty po tym środku (czego wzrost a może to środek bardziej na redukcje)? Do tego środka będzie lepsza dieta redukcyjna czy na masę?
Głównie się zastanawiam nad Mecha i P-MAG 35 z takich powodów bo chciałbym spróbować różnych środków i ocenić jak na mnie wpływają itp.
Z góry dziękuję za pomoc i udzielone odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30854
Ciemne chmury widze tutaj,juz widze te szkody ktore nadejdą. Orale powinny pojsc w nie pamiec .Sam test,regularne hcg badania by dobrac cos na e2 i prolaktyne(exe i cabaser).Odlok clom plus hcg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Zapytaj w temacie ph tam prędzej podpowiedzą
Z tymże takie moje ale wtrącę
Chcesz brać środek,nie wiesz czy on na mase czy na redu,diete tez nie wiesz czy dac na mase czy redu wiec wiesz wogole jaki jest Twój cel cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
Przy twoich dolegliwościach to słaby pomysł, chyba że walić zdrowie bo jest tanio
Kolejna sprawa cykle kilku tygodniowe nic nie dają
Kolejna sprawa pct i zaraz znowu blok robisz bajzel w organizmie
Chcesz się bawić w doping to testosteron

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1767
Nie mam żadnych dolegliwości tylko można powiedzieć że na papierze i zdjęciach ale zgagi, bólów itp nic nie występuje. Jak nic nie dają cykle kilkutygodniowe czy czemu można robić 3 mikrocykle po 2 tygodnie jako jeden cykl? Wiadomo że po czymś takim nie będzie jakiego wielkiego przyrostu ale na dłuższą metę po czasie roku łatwiej utrzymać takie przyrosty, nie ma tak dużych strat na PCT, nie blokuje i mniejszy wpływ na zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
Bzdura tyrasz żołądek wątrobę jelita jeśli to dla ciebie jest zdrowe to lec

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Feniks98
Jak nic nie dają cykle kilkutygodniowe czy czemu można robić 3 mikrocykle po 2 tygodnie jako jeden cykl? Wiadomo że po czymś takim nie będzie jakiego wielkiego przyrostu ale na dłuższą metę po czasie roku łatwiej utrzymać takie przyrosty, nie ma tak dużych strat na PCT, nie blokuje i mniejszy wpływ na zdrowie
chyba nie masz pojęcia o czym piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1767
lodzianin1
Przy twoich dolegliwościach to słaby pomysł, chyba że walić zdrowie bo jest tanio
Kolejna sprawa cykle kilku tygodniowe nic nie dają
Kolejna sprawa pct i zaraz znowu blok robisz bajzel w organizmie
Chcesz się bawić w doping to testosteron

Jak już mowa o testosteronie to co brać jeśli trzeba będzie zbić estrogen? Czy może połączyć testosteron + epi żeby się pozbyć tego problemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
Epi nie zbije estro
Do trzymania e2 najlepsze exe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1767
A doradziłbyś jaki rodzaj testosteronu wybrać? Mam z tym trochę problem bo najbardziej androgenny jest Cypio jednocześnie najbardziej aromatyzujący a najmniej aromatyzujący jest Proviron z tym że nie jest aż tak andogenny. Jak mógłbym usunąć wodę po Cyprio albo co mogę zrobić żeby jej nie łapać podczas cyklu? I jak już długie estry to Cyprio czy Enan. Teoretycznie Cyprio jest bardziej androgenny tylko czy widać różnicę w praktyce bo teoria to teoria?


Zmieniony przez - Feniks98 w dniu 2022-02-03 12:29:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Teoria
Obojetne czy wezmiesz cypio,enan,prop czy mix wystarczy odpowiednia micha i trzymanie e2 na odpowiednim poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
Enan lub cypio ,woda to trzymanie e2 pod kontrolą oraz dieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak libido po odbloku

Następny temat

Pierwszy cykl testosteron prop

WHEY premium