SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blokowanie fatu na masie i coś o gainerze ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
Cześć, jestem szczupłej sylwetki, jednak z lekkim, no może średnim fatem na brzuchu. Postanowiłem robić masę do wakacji, a później przejść ostrą redukcję. Używam obecenie bulk'a: profi whey mass. I tu moje pytania, czy aby uniemożliwić dalsze odkładanie się tłuszczu, bo zauważyłem, że jednak następuje, używać karnityny albo HMB, czy nie dają rezultatu na masie ?

Raz w tygodniu robię aeroby, nie chcę więcej, z powodu braku czasu i obawy przed złym wpływem na przyrost masy (beztłuszczowej)

I jeszcze jedno, czy jak na opakowaniu bulk'a polecają picie z wodą, to mogę korzystać jednak z mleka ?? Z góry dzięki za odpowiedzi.

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2396
jak chcesz robić mase to rób mase i nie kombinuj. Tluszczykiem sie narazie nie przejmuj jak przyjdzie czas na redukcje to go spalisz. Narazie dieta +300 kcal i jedziesz mase.

a co do drugiego pytania to śmiało możesz korzystać z mleka. Jeżeli jednak masz wyliczoną dietę to uwzględnij w niej również tą porcję mleka b/ww/t.

Zmieniony przez - klinton w dniu 2007-02-14 22:41:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
nie kupuj hmb/karnityny, rob mase, po obiedzie zmniejszaj dawke wegli az do ~0 w ost posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
Chodzi o to, że przed obiadem dużo węgli, a posiłki po z obniżoną zawartością ? Nawet jeżeli trening jest wieczorem?

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli trening jest wieczorem to w czasie okołotrenigowym węgle mogą być, w ciagu dnia jednakze ogranicz cukry proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
tak jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
OK, to czekoladkę wszamę na śniadanie Pozdro

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
to nie jest dobry pomysl...
nie kupuj nic bo strata floty, pozniej kupisz cos co sie bardziej przyda
a jak odklada Ci sie tluszcz a jestes ekto to w diecie masz za duzo kcal dziennie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna & HMB

Następny temat

kreta treca - cm3

WHEY premium