SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie na redukcji.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz śmiało stosować. Ja również jestem zwolennikiem krótkich, aczkolwiek intensywnych treningów. Natomiast nie można negować innych form aktywności.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 421
Dzisiaj pierwszy raz spróbowałem interwalow , 30 sęk 17km/h i 40sek 10 km/h. 5 min rozgrzewki , 12 min wyszło z interwalow i 5 min spokojny bieg. W miarę ustawienie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To na bieżni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 421
Tak , nie miałem możliwości na dworzu. Tak to , zazwycZaj będę się starał na dworzu, pogoda nie pozwoliła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
"Na dworzu" będzie o wiele ciężej, także wyniki na bieżni nie są żadnym wyznacznikiem.
Pamiętaj, że treningów metabolicznych jest multum i jeśli nie masz możliwości biegać, możesz wrzucić np. crossfit.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 421
Dziękuję za informację , bardzo mi sie to przyda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 421
Jeszcze tylko takie małe pytanie , posiłek po interwalach tak jak po każdym rodzaju biegu , czyli 30 minut?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Pytasz o odstęp między treningiem a posiłkiem ? Oceń już sam. Do 40-50 min. można śmiało.
Masy Ci nie ubędzie.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięso na śniadanie

Następny temat

[Blog]-road to 120kg WL w 18tygodni

WHEY premium