SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie Przy Duzej Masie Ciala

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Do 130 kg Trenera Personalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
Po pierwsze ja nie mam 130 Kilo, za miesiąc kończy się mój kurs a tego tematu nie poruszaliśmy i już raczej nauczyciel go nie poruszy wiec pytam żeby wiedzieć, poza tym nie można oceniać książki po okładce rekordzista świata w wyciskaniu sztangi leżąc ma brzuch jak święty mikołaj to znaczy ze żaden z nas nie chciał by z nim potrenować wątpię. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Jak ktoś jest mocno zapasiony nie nic nigdy nie robił (ćwiczył) albo miał bardzo długą przerwę wrzucasz go na rowerek ,i ja już pomijam stawy po prostu taki człowiek prędzej pojedzie 10 minut wolniutkim tempem na rowerze niż pójdzie chociażby truchtem po asfalcie ,bieżni bla bla bla !@Jego ,,Hr'' i tak będzie wysokie i tak i z dnia na dzień powoli powoli wydłużasz mu dystans na tym rowerku a jak już zrzuci te X kilogramów to jak tak bardzo pragnie (on albo ty ) wstaw go na bieżnie.
Chociaż następne co bym polecił to ,,elipsa'' .

Bodyline " zależy w jakim kraju żyjesz zdziwił byś się co sie dzieje na świecie na siłowniach

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Nie mam opcji edit sorry . :(


Bodyline:

Trochę moja odpowiedź zabrzmiała dziwnie chodziło mi o to że w wielu krajach w małych siłowniach pracują nie tylko hmm może nie otyli ludzie ale powiedzmy otłuszczeni to jeszcze jak zobaczyłem postawy co po niektórych to sie za głowę złapałem ,panienki zgarbione i wychudzone oferujące ćwiczenia których nie mogą same wykonać czy goście promujący ( przy średniej sylwetce) ,zdrowy tryb odżywiania'' a NA SIŁOWNI podczas pracy na widoku klientów że tak się wyrażę wcinający Mc'donalds albo ,,local roasted''
Takie życzy jak garbienie się czy spadziste wysunięte do przodu ramiona to już dla mnie norma ...
Treningi które ci ludzie oferują sa nastawione na ściągniecie a raczej wyciągnięcie maxa hajsu z danej osoby a w razie braku efektów argumentują to złą dietą klienta tylko że w większości przypadków o zmianie diety przez pierwsze 5 sesji nikt nie informuję (a sesje są 1-2 na tydzień )!


Pzd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Popieram wypowiedz wyzej. W Anglii to juz widzialem takich trenerow, ze to jakis zart. Sywetki jak u wloskich szefow kuchni ;) i zero pojecia o jakich kolwiek cwiczeniach.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Mówię o sytuacji z naszego podwórka.W klubie w którym pracuję,nie "utrzymał" się żaden startujący kulturysta,a formy i wiedzy nie można było im odmówićTrening personalny polega u nas na akwizycji.Nikt nie pcha się drzwiami i oknami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
,,BodyLine'' a jak jest w PL musisz płacić ,,haracz'' siłowni czy to siłka daje klientów tobie?
Tutaj gdzie jestem ja musiałam płacić co tydzień(system tygodniówek istnieje) 160$ siłowni za to że robię sesję z ich oczywiście klientami (tylko z tymi co byli zapisani na siłkę ,czyli podpisali kontrakt) no i managera nie obchodziło ile biorę za godzinę treningu czy ile sesji miałem w tygodniu jak miałem 15 to ok ale jak było 5 ....Generalnie właśnie dla tego z tego zrezygnowałem i zostałem przy byciu konsultantem co prawda pieniądz jest marny ale przynajmniej wiesz ile zarabiasz ...
Możesz być za***istym trenerem z za***istą wiedza ale jak siłownia nie ma dobrych czytaj bogatych klientów to w tej branży nie zarobisz przynajmniej tutaj...


Pzd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
ja np. jestem zatrudniony na stale w "centrum rechabilitacji" i to firma dba zebym mial klientow ,a reszte czasu poswiecam na prace free lancera w kneet's gym den haag i nic niemusze nikomu placic , wazne ze klient wykupi karnet ( ja to reguluje bo i tak klien dobrze placi) , godzina pracy od 50 do 100 euro

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
NIe no tutaj tak nie ma za sesje treningową 50-70 nz$
Tylko jak mówię generalnie jak masz stale 12 sesji w tygodniu plus 15h jako konsultant to jesteś gość a masaże jak robiłem to tez zwariowałem tu sie ,,masuję'' od minuty.....Wszystko na opak jak mnie uczyli na przykład przy klasyku ...

Barjur2 w jakim kraju pracujesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
w NL - Den Haag . wlasciciel firmy kasuje klientow jeszcze lepiej , od 80 do 130 euro za godzine. ale sa tez stawki 250 euro za 1-4 , 1h x 3 ew. sa "PT" i "PT" nie kazdy dyplom rowny innemu (lub jego brak jak to jest w wiekszosci przypadkow)

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy w Lato

Następny temat

Badania Morfologia / szybkie pytanie

WHEY premium