SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bicek nie rośnie :(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 963
Siemka mam 17 lat staz 1.5 roku na "domowej siłce". Ostatnio bardziej przylozylem się do treningów i pilnuje kalorii . Jest nadwyżka masa pamalutku rośnie . Chodzi mi głównie o biceps robię go razem z klatką a to ćwiczenia które robię 1.Wyciskanie hantli z supinacja 4x 2.Wyciskanie sztangi prostej4x 3.Podciaganie na drążku 4x. Ćwiczę treningiem split (każda partia raz w tyg). Jakieś rady ?? Zatrzymałem się na 37cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 963
Haha sorki , Nie odrazu Rzym zbudowano! I tak przez ten okres z 5cm urosło to banan na buzi , Rośnijcie duzi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Pełna ankieta. No i pełen plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
Czas, cierpliwość, dieta, wytrzymałość - nic samo nie urośnie :) No i przyłóż się do ćwiczeń, wystarczy nieodpowiednie wykonywanie niektórych i efektów nie będzie, przynajmniej nie takie, jakie sobie wymarzyłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
iktotomowi
Czas, cierpliwość, dieta, wytrzymałość - nic samo nie urośnie :) No i przyłóż się do ćwiczeń, wystarczy nieodpowiednie wykonywanie niektórych i efektów nie będzie, przynajmniej nie takie, jakie sobie wymarzyłeś.

Jakich? Daj przykład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
Tygrys_85
iktotomowi
Czas, cierpliwość, dieta, wytrzymałość - nic samo nie urośnie :) No i przyłóż się do ćwiczeń, wystarczy nieodpowiednie wykonywanie niektórych i efektów nie będzie, przynajmniej nie takie, jakie sobie wymarzyłeś.

Jakich? Daj przykład.


Chociażby wyciskanie prostej sztangi. Na początku również robiłem to źle i dziwiłem się, dlaczego tak bolą mnie łokcie. Dopiero po jakimś czasie kumpel pokazał mi, jak dokładnie to robić i myślę, że to też ma duży wpływ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Robisz po 2 powtórzenia? Bo nie rozumiem co oznacza to 4x2. Wklej cały plan i ankietę działu. Może okazać się, że wcale nie ma powodów do zmartwień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 963
Klatkę + biceps robie we wtorek . Angażuje również go w piątek przy plecach -podciaganie na drążku szerokim chwytem i podciaganie do klatki piersiowej - łącznie 8 serii . Przepraszam was za niejasności w zapisie (4x-4serie),(1,2,3-kolejność cwiczen)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ten post jest wyrwany z kontekstu.

Podaj więcej informacji na swój temat ( ankieta działu ) + wklej swój obecnie przerabiany plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
A reszta partii rośnie ?

No i liczysz na 45 w łapie w tym wieku ? Wydaje mi się, że szukasz dziury w całym.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-01-19 13:14:57

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
iktotomowi
Chociażby wyciskanie prostej sztangi. Na początku również robiłem to źle i dziwiłem się, dlaczego tak bolą mnie łokcie. Dopiero po jakimś czasie kumpel pokazał mi, jak dokładnie to robić i myślę, że to też ma duży wpływ.


To, że boli od złej techniki, to nie nowość. Myślisz jednak, że sztanga lewituje? Nawet jak fałszujesz z techniką., to jakieś mięśnie muszą pracować.

Znałem gościa silnego jak tur, który miał ładnie zbudowaną klatę, a wyciskał na płaskiej tak, że wszyscy odmawiali różaniec. Pchał nierówno, szarpał, sztanga chodziła w tył i przód. Nawet w taki sposób zrobił fajną klatę. Pomijam oczywiście efektu zdrowotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 963
OK dobra dzięki będę cierpliwy . Mogę się zapytać ile robicie serii na biceps ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrot do treningow po 6 latach

Następny temat

POCZĄTEK

WHEY premium