SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko a "nieletni"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
Witam. mam takie pytanie, mam 12 lat , 160cm wzrostu i 55kg wagi :)

Powiedzcie mi, jakie najlepiej bialko stosowac ( taki proszek co sie daje do mleka), w jakich ilosciach, o jakiej porze dnia to brac :) i po ile na jedna dawke :) i jaka najlepiej dieta na mase miesniowa :)

podajcie mi tylko jak możecie ilosc białka, weglowodanow itd w dany dzien np. poniedzialek a ja sobie uloze diete:) aa i najwazniejsze ile kalorii na mase:)

Pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
witam cie andrzeju :D co do bialka kup sobie wpc ostrowia albo łowieckie ;p
jedz w uzupelnieniu diety aczkolwiek jesli ci sie nie chce srac to jedz przed treningiem 30-35gram i np 3h po tym czyli np o 15 i 18 a reszte posilkow jedz normalnie lecz zeby byly odstempy po 3h. pozdro jak lubisz to cwic a nie sluchaj sie jakis lamerów ;p pozdro ;d wielosc bica z toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
jesteś za młody na odżywki, dieta to podstawa.

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
booze bialko mo9ge spokojnie brac jak nie ma zadnej kreatynki itp ;/ tak mi lekarz powiedzial:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jesteś za młody na to aby ćwiczyć na siłowni, możesz sobie nawet tym wyrządzić wielką krzywdę! O odżywkach już nawet nie wspomnę, bo to oczywista oczywistość.

Chętnie bym poznał tego lekarza, ponadto dziwi fakt braku reakcji ze strony Twych rodziców którzy nie zdają sobie sprawy z zagrożenia jakie niosą za sobą przeciążanie stawów, ścięgien, kości w tym wieku!

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-06-12 21:27:39

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
nie nie nie ja nie chce nic cwiczyc oprocz pakowac "lezac" nic wiecej oraz pompki :) nie chce zadnych cwiczen np. ile biore w przysiadzie, ile na martwy ciag :) po prostu same cwiczenia na lawce na klate z niewielkim ciezarem (chodzi o serie w ktorej nie podnosze wiecej niz 10kg po ponad 10 razy , brzuszki i pompki :) a 10kg mi nie przeciazy raczej stawow :] ale prosze was ulozcie mi ile potrzebuje tego wszystkiego a nie odpowiadacie mi ze jestem za mlody itp .. ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Bo to święta prawda.

Co miałem do powiedzenia, już powiedziałem i zdania nie zmienię.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
no tak krzywde sobie chlopak zrobi pakujac 10 na klate i robiac pomki i brzuszki a bialko to juz w ogole go zabije pomocni jestescie nie ma co
wiec tak zastosuj sie do 10 wskazowek zywieniowych dieta poki co bedzie narazie zbedna, bialko raczej tez bo spokojnie w tym wieku i z takim stazem dostarczysz wszystkiego z pozywienia, zacznij unikac slodyczy slodkich napojow, jedz wiecej jajek, ryb, piersi z kurczaka/indyka, twarogu itpe. wiecej znajdziesz w odzywianiu i nie przesadzaj z ciezarami to bedzie si pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
na twoim miejscu chlopak to jeszcze bym poczekal z silownia narazie duzo ruchu sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
...a przy okazji spie***l sobie dzieciństwo.

Dziękuje, dobranoc.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
A możeeee on chce byc jak Alexey Lesukov :D


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o porade

Następny temat

Cm3 + ?

WHEY premium