SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko bez węglowodanów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10880
Mam pyt o odzywke białkowa z jak najmniejsza iloscia weglowodanow. Jakie byscie poradzili ? Prosze o dokladna nazwe. Cos mi sie zj****o z wyszukiwara (okienko sie otwiera i zamyka) wiec nie moge za bardzo na niej polegac
1

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Nie wiem czemu sie boisz kilku gram weglowodanow. Ale odpowiadając na twoje pytanie to np.:
Extensor Instant WPI 95
OLIMP Pure Whey Isolate 95

i inne izolaty serwatkowe, zawieraja one sladowe ilosci weglowodanow ponizej 1 g. Natomiast koncentraty tych samych firm zawieraja okolo 4-5g weglowodanow na 100g produktu. SP80 Olimpu ma kolo 6 g weglowodanow. W sumie to wiekszosc dobrych bialek zawiera niewiele weglowodanow.

Zmieniony przez - Joszi w dniu 2004-04-14 22:50:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
dlaczego ma byc ~0ww ?
przygotowoojesz sie do zawodoow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
starczy zwykłe wpc natural, ew. kazeina treca tez ma mało ww (7%)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10880
Bez ww chce bo mam dosc weglowodanow w posilkach, poza tym przytyc tez nie chce

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
WPI nie ma wogule węglowodanów
1

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ilości 5-6g ww na 100g białka to ilości znikome a cena wpc mała

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasieniek nie przesadzaj z tymi "śladowymi" ilościami węgl. nie musisz chyba aż tak dokładnie liczyć, jeżeli nadal masz ich za dużo to przyjrzyj się jeszcze raz dokładnie swojej diecie, a jeżeli chodzi o zaproponowanie czegoś niedrogiego i z odpowiednio niskim poziomem laktozy to chyba jednak wpc Olimpa wyjdzie jednak najtaniej/szczególnie jeżeli chcesz ciągnąć na tej dietce nieco dłużej- większa ilość/... jeżeli jest inaczej można wnosić poprawki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jak juz chce zero ww to niech kupi aminki - z izolatu najlepsze.. (najwiecej bcaa)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10880
Dziex za wszystko ale chyba tylko Joszi mnie zrozumial. Prosilem o dokladne nazwy bialek...

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
joszi cie zrozumiał a my chcemy nawrócić

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xtreme Pro Whey - SNI

Następny temat

Co brac??

WHEY premium