SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko - zródło za free!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2234
Witam
Czy mozna białko czerpać GŁÓWNIE z jajek. Np. wpierdzielać ok 12. Tak zeby zapotrzebownie na białko było ok.Reszte uzupelnie z innych produktów. Bo jajka mam za free. I moze tak tanim kosztem sie zywić

---===SFD FIGHT CLUB===---

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1194
otóż to Jane :)

ale różni ludzie róznie mogą potraktować moją wypowiedź :(((
a nie chce, żeby każdy kojarzył sobie mój nick z jakimś frajerem który narzuca swój styl innym
pozdrawiam :)

DJ 2M!C - Feel This !!! ŁooKurva !!! Ale kosa ja j**ie !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
możesz...jeśli nie masz żadnego uczulenia na jajka mozesz...ja jadłem swego czasu 8 dziennie i wszystko jest okej....przynajmiej urozmaicaj sobie...raz na twardo , raz na miękko , raz jajówa , sadzone...i czasami kup coś innego...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2300
według mnie stanowczo nie w tych pogłoskach o tym że bedziesz pużniej bez płodny musi cos być a zreseztą szamać tak bez przerywy jajka niech wypowiedzą się inni ale nie sadze że usłyszysz odpowiedz tak pewnie jedz smiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
bezpłodny od jajek ?? weź się nie ośmieszaj.....gdyby tak było to połowa populacji była by bezpłodna

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2300
o jezu ale się ośmieszyłem schowam się zaraz pod kanape według mnie jakaś prawda w tym jest a zresztą olać może i masz racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Zdarzaly sie osoby, ktore jadly wiecej ale jak zawsze zaleca sie umiar, 12 to juz jest troche duzo ale po pewnym czasie i tak sie przejedza. Jezeli masz za darmo, to czesc zoltek mozesz wyrzucac.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2300
a jak to jest z bez płodnością charon to prawda czy kolejne kłamstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
zgadzam sie z kzr1 , jajka przyczyniają się do bezplodnosci , ale wszystko wychodzi po czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2300
no własnie Rothen 3:1 chyba przegrałeś ten mecz a następnym razem jak juz kogoś wyśmiewasz to się zastanów albo w ogóle nic nie mów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
sorry za pomyłke w niku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ja tam nie wierze w szkodliwosc jaj ale 12 to przesada lekka 4 do 8 dziennie styka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o rade:)

Następny temat

Alergia na laktoze

WHEY premium