SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko Ostrowia - opinie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Ostrowia ok ale jak dla mnie smak i rozpuszczalnosc fatalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14215
to dodam jeszcze ze dobra alternatywa dla Ostrowi moze byc Sojavit Olimpa
tutaj byla fajna dyskusja na temat tych 2 bialek
https://www.sfd.pl/temat249669/

...:marrakech adventure:...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Nie spożywałem smaku naturalnego, ale waniliowy jest pycha - w zasadzie to nawet nie tyle smak co zapach. Rozpuszcza się bardzo dobrze (w porównaniu do np. Egg Pro Megabola wprost rewelacyjnie), smakuje trochę jak mleko w proszku - z mlekiem świetna kompozycja. Dostałem też do testowania wszystkie pozostałe smaki, jednak jeszcze nie próbowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
sam teraz jem ostrowie

kiedys byłem do niej uprzedzony jednak juz po pierwszej porcji zmieniłem zdanie

rozpuszczalnosc swietna jak masz mikser co do "smaku" nie widze róznicy pomiedzy ostrowia a firmowym bezsmakowym białkiem.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 968
ostrowia jest spoko jak masz skromny portfel dobrze podbije ilesc bialka w diecie ... aczkolwiek nie spodziewaj sie zbyt wiele. Ma dosyc kiepska rozpuszczalnosc i zdecydowanie kup samkowa bo naturalna czasem bywa niedoprzelkniecia;P a zw oda to juz wogole z ztakanym nosem tzreba pic hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
smak syf (naturalny, wanilia, owoce lesne)
rozpuszczalnosc do dupy
jako proch (skład) - ujdzie

osobiście wole dołożyć pare pln i kupić coś lepszego
teraz ostrowia nie jest tak tania jak kiedyś więc warto sie zastanowić

jak bierzesz worek to sie oplaca
pojedynczo lepiej dołożyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10763
cos lepszego czyli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Zjadlem tego 3kg, ogolnie białko OK, jesli nie przeszkadza Ci smak czy piana. Obecnie bym tego nie kupił - w podobnej cenie mozna dostac firmowe smakowe białka, np. SP 80 Olimpa, czy chociazby Whey ze SNI.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 288 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5710
Ja jadłem smak naturalny, bo tylko wtedy taki był i do 3 kg ostrowii kupilem 1 kg gainera vitalmaxa o smaku bialej czekolady i tylko czekolade bylo czuć A tak wogule to przy zakupie 3 kg + wysylka to wychodzi podobnie jak Olimp...

Zreszta teraz jak bardzo duzo promocji i mozna poszukac za podobna cene...



Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
cos lepszego czyli??

SP 80 3200g - 155zl
Ostrowia 3200g - 108zl + ~20zl przesylka czyli prawie 130 zł

SP80 przebija pod każdym względem ostrowie - co do tego to chyba nie ma wątpliwości

i zastanowić sie - czy dla różnicy 20-25zł warto jest użerać sie z pianą, pić ze zkwaszeniem mordy zamiast przygotować sobie w pare chwil pyszne białeczko ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maga mass 4000 opinie

Następny temat

HMB , GAINIER, KREATYNA, BIAłka ? co brać ????

WHEY premium