SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białka mięsne czy roślinne?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
"j/w ale wiadomo ze lepsze mięso od twarogu"
"A nie? Z czego jest twaróg...z mleka, a mleko...z trawy"

poległem

stosowanie twarogu do potreningowego wg mnie nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale np Saib tak robi i jakoś to wychodzi =]

ogólnie jak przeczytałem art. od razu zwróciłem uwagę że Wodyn swoją osobą potwierdza to badanie.
mimo iż patrząc przez pryzmat wyglądu rewelacji nie ma( oczywiście no offense )to w rozwoju siłowym wegetarianizm w ogóle nie przeszkadza.

zdania co do tematu są podzielone.
jak ktoś poważnie traktuje ten sport, to chyba lepiej jednak nie wliczać, co potwierdzają słowa Marka.c czy Kazama.

ja wliczam
ale może teraz spróbuje zrobić lepiej...

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
juby, tylko zastanow sie, dlaczego jeden na milion?
bo bez miesa sie nie da i 1 na 1000000 wychodzi, czy po prostu 1/1000000 chcial zostac kulturysta nie rezygnujac przy tym z wegetarianizmu
rozmowa z Toba jest bez sensu
chocbys dostal nie wiem ile przykladow lub dowodow, zawsze mozesz powiedziec jakies "ale"
pa

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ja odkad pamietam jem ryz z chudym twarogiem i jogurtem po treningu i nie narzekam na przyrosty

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
"A nie? Z czego jest twaróg...z mleka, a mleko...z trawy"
tak samo można by powiedzieć zwierzęta jedzą trawe i zieleń...
Dlaczego licząc białko mam niby nie uwzględniać białka roślinnego??paranoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
Ektmorficy mają np. problem z przyswajaniem dużych ilości mięsa a za to dobrze tolerują nabiał jak i odżywki na bazie białka serwatkowego.
To znaczy że oni licząc białko mają nie uwzględniać nabiału a tylko liczyć białko z mięsa???
pomyślcie zanim napiszecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14945
@kapitan10

Gdzie to wyczytałeś? Jak to był jakiś art to wrzuć mi na @- chętnie poczytam i uwzględnie wskazówki do diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
wiedze na temat odżywiania,suplementacji i treningu czerpie nie tylko z internetu i forum...
a artykuł na podstawie którego m.in to napisalem znajduje się w kulturystyce i fitness zeby ci dokladnie poda numer to musialbym tego szukac a mam tego naprawde sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
sory masz racje , zanalazlem ten artkykul specjalnie dla ciebie, machnolem sie rozwine temat bardziej

Mezomorficy toleruja bardzo dobrze bialka pszeniczne ,nabial i odzywki na bazie serwatki natomiast prawda jest ze ektomorficy maja problemy gdy za duzo zjedza miesa a co do produktow nabialowych to nie toleruja oni za bardzo nabialu (w tym sie wlasnie pomylilem).Natomiast endomorficy najlepiej toleruja mieso, za to gorzej pszeniczne i nie najlepiej mleczne.
Ale chodziło o setno sprawy

Dlaczego ten kto dobrze toleruje nabial i bialka pszeniczne ma ich nie uwzglednic w diecie?W tym wypadku bedzie chodzic glownie o mezomorfikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Dla mnie to jakieś bzdury, że dany typ budowy warunkuje to, jakie pokarmy trawimy/przyswajamy, tak samo jak dieta dla danej grupy krwi. Pomijam fakt, że określenia endomorfik/mezomorfik/ektomorfik są nietrafione.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
na jakiej podstawie twierdzisz ze to sa bzdury??a poza tym powtarzam chodzilo o setno sprawy czyli dlaczego mamy nie wliczac bialka roślinnego i z twarogu uwzględniając diete a temat zeszedl teraz troche...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do sprawdzenia

Następny temat

Smukłość i mniej tłuszcu na stałe

WHEY premium