SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko Trec Whey 100 + Trec Jabłczan Kreatyna CM3 + BCAA Fitmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Witam.
Niedługo kończy mi się cykl i myślę nad takim zestawem jaki jest w temacie
Co sądzicie o takim połączeniu ? Dodam że teraz kończę cykl na stack-u kreatynowym i częściowo na białku oraz BCAA.

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak cykl na białku i na bcaa?
Produkty ok, musisz zrobić przerwę odpowiednią i możesz tak zacząć.
Białko - do uzupełnienia braków w diecie
BCAA - przed treningiem i ewentualnie po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
BCAA przed treningiem jeżeli wczesniej nie było dobrego posiłku przedtreningowego, po WPC. Same BCAA po treningu to za mało, potrzeba pełnego EAA. A po około 60 minutach normalny posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
j/ITE
bcaa przed i po treningu bez względu na posiłki,
bezpośrednio po treningu też imo lepiej dostarczyć ww w postaci jakiegoś banana niż pić wpc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
bialko wez smak czeko-sezam - kozackei na maxa

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
bcaa wez wersje z cytrulina.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Skąd ty mentos czerpiesz swoją wiedze? Uzasadnij, że po treningu lepiej zjeść banana niż wypić WPC, a potem (~60minut)normalny posiłek?
Samo BCAA i/lub banan są w stanie tylko zachamować katabolizm. Do wywołania anabolizmu potrzeba całego EAA.

Zmieniony przez - Adramel w dniu 2011-08-30 12:39:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego ja preferuję BCAA przed i w trakcie treningu (na masie) a po treningu już wpc + carbo (akurat mam z leucyną) ale już bez samego dodatku bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
IneTheEnd - stack dobry (shotgun) lecz białko wybrałem 1kg i oddałem bo było totalną porażką (Iron Horse 100% pure whey), żołądek w ogóle mi nie przyjmował tego białka, efekt biegunki był a tylko z posiłkiem dostarczałem oraz uczucie jakby mi leżało na żołądku..

Dorzucić jakieś carbo do tego zestawu ?

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
carbo mozna dorzucic jak masz na to kase.
aczkolwiek konieczne nie jest.
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_SFD_Leucine_Carboplus-opis26304.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
A jeśli chodzi tylko o sam Jabłczan CM3 to jest wart zakupu ?
1

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o mutant mass

Następny temat

Pomocy jak dawkować ???

WHEY premium