SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko, kreatyna i BCAA. Proszę o radę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez W Z O R EK z działu Aktualności - Sporty Siłowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Witam. Bardzo proszę o rozpisanie w jaki sposób przyjmować te suplementy i czy waszym zdaniem dobrze wybrałem.
- Białko FA Whey Protein
- kreatyna Trec CM31250
- BCAA Trec G-Force
Ważę 80kg mam 170cm wzrostu i aktualnie stosuje trening na masę. Staram się przestrzegać diety.
Oprócz tych 3 produktów posiadam też:
- Przed treningówkę N.O.-X-PLODE fismy BSN
Aktualnie w trakcie dnia wypijam 1 bidon (700ml) CARBO-MAX, Drugi bidon wypijam podczas treningu treningu. Do tego jeden koktail białkowy rano na czczo, drugi bezpośrednio po treningu. X-PLODE 30-40 minut przed treningiem.
Z góry bardzo dziękuję za podpowiedzi
Jacek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
cenowo wybrales nieekonomicznie..
jezeli chodzi o bialko to wg zapotrzebowania, kreatyne przed i po treningu po 5g, bcaa (o ile jestes w okresie redukcji) to przed i po treningu po 10g.. przedtreningówke to wiadomo, przed treningiem jakieś 30minut

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 446
Najlepiej będzie jak robisz mase to kreatyne przed treningem raz dzienie ibcaa po treningu a białko rano po śniadaniu i po kolacji , bo jak za dużo bendziesz łykać to będzie przesycenie i nie pójdzie ci a pompe to po tym cyklu wez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4497 Napisanych postów 35779 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263031
szymon1254
Najlepiej będzie jak robisz mase to kreatyne przed treningem raz dzienie ibcaa po treningu a białko rano po śniadaniu i po kolacji , bo jak za dużo bendziesz łykać to będzie przesycenie i nie pójdzie ci a pompe to po tym cyklu wez


daj sobie spokój z takimi radami....

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 446
to daj lepszy opis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4497 Napisanych postów 35779 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263031
Wystarczy, że w ciemno polecasz komuś walić białko 2 razy dziennie z prochu, nie mając pojęcia o jego diecie, zapotrzebowaniu, oraz ilość białka które dostarcza z pożywienia... nie trzeba więc jakoś wnikać w Twoją wypowiedź żeby zauważyć, że masz blade pojęcie.
Tak samo bcaa po treningu.... no i przesycenie przez co mu "nie pójdzie"

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Więc kreatynę przed i po treningu??
Bo słyszałem że lepiej jest rano na czczo i po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4497 Napisanych postów 35779 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263031
Jacek1982
Więc kreatynę przed i po treningu??
Bo słyszałem że lepiej jest rano na czczo i po treningu.


jak wolisz może być i tak i tak

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Dzięki wielkie za podpowiedzi.
Powiedzcie mi jeszcze jak z tym Carbem bo słyszałem że na masie im więcej tym lepiej. Prawda czy farmazon???
A odnośnie białka to podobno nie ma możliwości przesadzić. Nadmiar organizm po prostu wydali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
to nie jest tak ze im wiecej tym lepiej.. tylko po prostu wystarczająco tak, zeby zgadzalo sie z zapotrzebowaniem i bilansem kalorycznym dziennym, dla jednych moze to byc np. 200g dla innego 600g i wiecej.. zalezy od wielu czynników, wagi, wzrostu, wieku, celu itp.

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4497 Napisanych postów 35779 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263031
Pamiętaj , że to Carbo to cukier w ładnym opakowaniu... także sam sobie odpowiedz czy im więcej tym lepiej

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

monohydrat kreatyny FITMAX

Następny temat

który produkt lepszy?

WHEY premium