SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bił ktoś deke przez około (aż) 20 tyg?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9350
ale ja też chce być duży tak jak wy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
a po co ci byc duzym , zeby robic szpan na malolatkach na dyskotekach , czy zeby wzbudzac respect na silowni ? a nie lepiej zarobic kase i tym szpanowac ?

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
duzy? co z tego ze bedziesz duży jak pojdziesz gdzieś w miasto, wyłapiesz strzała na morde i bedzie po wielkim nasterydowanym kozaku. Trening na siłowni i koks to nie wszystko, np dla mnie to styl życia od którego sie juz nie uwolnie. A dla ciebie to chwilowe zrobienie mięśni i poszpanowanie bo zaloze sie ze dlugo tej masy nie utrzymasz. zapisz sie na jakies sporty walki i trenuj na silowni. bo masa i siła to nie wszystko. ciało trenuje sie latami, a nie na jednym cyklu. przede wyszstkim zadbaj o diete

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
zejdźcie z niego. dorosły jest. niech będzie jaki chce ,a psychologię zostawcie dla siebie. 20 tygodni jedź śmiało jak chcesz... niektórzy są rok on i żyją. przetestuj 20 tygodni na dece z odpowiednimi innymi środkami i profilaktyką i będzie na pewno w porządku. meta deka teść i na końcu dodaj winstrol i masz fajny cykl teścia pociągnij kilka tygodni dłużej. kontroluj prolaktynę.

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
a sperma wygląda tak jak wyglądała jeśli używasz hcg - a czy rzadsza? może zaraz będzie jaki ma smak :)? w spermie najważniejsze są plemniory ich tam raczej po 5 miesiącach nie będzie. wg mnie będzie się raczej wylewać z k****a, a nie strzelać na odległość - takie rzeczy słyszałem. oma/susta enan jak najbardziej jako baza testa na ten cykl

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
Sa rok on i sa duzo wiecej doswiadczeni to raz a dwa to ze przezyje to nie znaczy ze mu nic nie poszkodzi jestem w jego wieku i radze sobie na krotszych cyklach a dluzsze zostawiam na kiedys tam i jakos daje rade. Nie ma co sie rzucac od razu na gleboka wode

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
niech napisze najpierw jakie cykle ma za sobą

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
HEj Łysol - masz swoje racje, ale wiesz on wychodzi z załozenia, ze deka wlasnie jest cudnym środkiem do dobrej jakosci masy i chce duzo uzyskac i zarazem stabilnie na wadze.poza tym nie wie, ze zrobi sobie krzywdę biorąc ja samą...
np. testowalem kiedyś chłopaka w czasach oczywiscie,gdy deka byla tu na forum cudem..i ją samą zalecano na 1 cykl...
i tak polączyliśmy to z 10mg mety POLISH apteka dzienie w dawkach rano po sniadaniu i druga w pracy kolo 14tej - trening 16 5dni w tygodni - nie znalem się - tu na forum o prolaktynie i dece bylo wowczas mało.. a to bylo jakos 2001 rok..
to w 3 tygodnie cyklu, gdzie meta była dopiero ziom od 2 drugiego zastrzyku 200mg deki... było 8 kg masy wg mnie dobrej jakosciowo i następne 9 tygodni (deki samej i raz mi wpadl w rece jeden omnadren to też wbilismy bylo wg mnie zbędne i jedyne co dalo to wieczny kompleks małych jąder...ktore wg mnie sie mu skurczyly (nie jestem gejem i zanik libido na okolo poł roku. tutaj deca dick objawiał się bardziej jakby zanikiem potrzeby samoistnego pieprzenia...k**** owszem twardnial i robil swoje, ale 3 miesiace sie nie dobieral absolutnie ani razu do tego, by samemu (a wcześniej robił to ze swoja miss do 5razy dzienie i to była najważniejsza sprawa w ich życiu)...odblok 20sztuk clomidu wg wiedzy z forum niewiele tu zmienil i ta niechec w psychice czasem jest tylko teraz mamy 34lata razem z nim. a ja dzieki forum i tamtemu experince deki - NIE POLECAM!
bo niskie przyrosty...gdy jest sama potrzebuje podobno 5-6tys. kcal, by sie rozkrecic....wolę tren! jak mam komuś polecac to WOLĘ tren i wszystko, by miec niska prolaktynę,,,,

a tren? owszem nie jest dla niedoświadczonych...
agresywnych z natury bywalców klatek schodowych i dyskotek...
bo nim można więcej namieszać w organizmie i często już społecznie.. choć tren enan jest wg moich testów i opinii naprawdę dającym radosć zabieganym w życiu 30 i 40 latkom, którzy czasem nawet jedzą śmieciowe tosty bezmyślnie nie myśląc o cholesterolu..
i wlaśnie owy HDL po takim cyklu jest poniżej 100 w skali z laboratorium, gdzie przekroczne 100 jest dobrą wartoscia a ponizsze sa złe. sterydy i brak diety w sensie dopuszczania za duzo tłuszczy szkodliwych i malo ryb, drobiu plus masla, bulki biale i tosty z gyrosem - i to wszystko daly mizerny opis HDL 13 na wymagane 100! acha i LDL przekroczony x 2 jakoś 200pare wyszedł.

i ten p...cholesterol właśnie tak wygląda mimo suplementacji wielu suplementów diety, ktore mialy go wspomagać...
w prawie rocznym aktualnym cyklu mojego partnera do cwiczen od wielu lat jest teraz susta 250mg x 2 tygodniowo co 2 tygodnie z hcg i konczy sie wlasnie poltoramiesieczna laba calkowita od cwiczen -

a ja szukam koncepcji jak mozna zwiekszyc na cyklu hdl?
a obniżyć LDL?

suple używane w tym kierunku to::
olimp garlicin 2 x dziennie po 1
olim omega 3 40& 3 x dziennie po 2g
wit. E 400jednostek co dwa dni
lecytyna kilka gram dziennie proszek
acai ekstrakt dający 6 gram jagód dziennie po 1 kaps 300mg ekstraktu 2 x dziennie
resweratrol swansona 1 x dziennie 100mg i od 14 w jego miejsce NOW resweratrol 200mg raz dziennie
ekstrakt z zielonej herbaty 2 x dziennie.
acard 75mg

wg mojej wiedzy warto włączyc nolwadex,bo niby poprawia lipidogram? pytanie jaka dawke? mysle o 20mg raz na dwa dni.

a takze efedryne - testowany miesiąc na eca mojej mamie (uwaga) obnizyl trojglicerydy i pozmienial proporcje na korzysc hdl do takiego stopnia, ze moja Mami - zwolennik slodyczy i stale 10kg nadwagi odstawila lekki na cholesterol :)!
tylko zerowy brak tussipectu i wręcz embargo na niego apteczne, brak w hurtach
uniemożliwia mi dojście do skutecznej efedryny...pytanie do wAS - skoro amfetamina, efedryna i kofeina to te same grupy to może siegnac po wyniszczajaca jedynke i przetestować jej wpływ w niewielkich dawkach na lipidogram? tylko to zbyt abstrakcyjny pomysł i na tym, że to pomysł sie skonczy
pardon za blędy

pytanie co mozna zrobic i co właczyć?

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
deca w 16 tyg nic nie klepie chyba ze bedziesz podbijac dawki inaczej nie ma sensu
np
1-8 omka 500 week
1-8 deca 200/250 mg week
9-16 omka 750 mg week
9-16 deca 400/500 week
17-20 omka 1000 week
17-20 deca 600/750 week
lub enan zamist omki stagnacja ci nie zlapie a hcg bedziesz musial podbijac w trakcie cyklu :P no deka lubi dużo papu :P

Zmieniony przez - omadyn w dniu 2012-01-19 11:11:53

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
no i deke się kończy przed teściem....

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldebolin 250 + prolo jak brac?

Następny temat

czy kazdy tesc powinien sie wytrącać jak jest w lodówce?

WHEY premium