SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Belgia vs. Polska

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Personalnie Belgia ma lepszych zawodników na tych pozycjach od nas:
Van Buyten, Jell van Damm w defensywie
w ataku Mpenza, Pieroni

no i to chyba wszystko :D. My mamy dużo lepszych srzydłowych, środkowych pomocników, bocznych obrońców no i bramkarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 791
Mnie sie wydaje ze mecz z Portugalia byl troche taki przesadzony. Wszyscy mowili o sile Portugalczykow. O ile dobrze pamietam (ale nie jestem pewien)to kilka tygodni wczesniej Portugalia grala z Rosja i przegrala 5:1. Zreszta na meczu bylo widac ze nie potrafia upilnowac nawet Rasiaka, ktory pieprzyl wszystko co sie da. Polska grala troche lepiej jak zawsze, a to Portugalczycy ulatwiali "nam" zadanie. Zobaczycie ze w meczu z Belgia juz nie bedzie tak rozowo. Chociaz Belgia nie jest w formie to i tak sprawi duze klopoty w zdobyciu 3 pkt...

PARKOUR

JUMPING BRAINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
jeśli wygramy będzie super. przestrzegał bym tylko przed hurraoptymizmem.wydaje mi się że wlasnie mecze na takiej belgii i finlandii będą kluczowe do awansu kto na nich zdobędzie punkty ten awansuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
troche lepiej ?
Czlowieku ja pierwszy raz widzialem włączenie się bocznych obrońców do ataku. Pierwszy raz widziałem w tej drużynie gre z pierwszej piłki. Pierwszy raz widziałem naszych zawodników nie bojących się "kiwać" i to nie z byle kim.
Jeżeli uważasz drużyne, która d tej pory była 1 w naszej grupie za słabą, to sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
Dla mnie to jest tak. Jeśli pierwsi strzelamy bramkę to jesteśmy w stanie wygrać prawie z każdym.Gorzej jest jak mamy odrabiac straty. Jak nam się uda stzrelić Belgom to ich wypunktujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
troche lepiej Człowieku tak to ci się nie uda nawet zagrać w PESie tak jak zarzeźbiła to Polska Umniejszanie tego sukcesu jest idiotyzmem i nie wiem czym jeszcze . ( Brazylie by pojechali to ten też by doszukiwał się huY wie czego ). Hurraoptymizmu nie ma u nikogo chyba bo każdy kto kibicuje Polsce od kilku lat wie że jest nieobliczalna jak mało która reprezentacja .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ładnie grali z Portugalią, wyszli bardzo dobrze zmotywowani, wszystko im wychodziło, ręce same składały się do oklasków ...
Portugalia miała słabszy dzień, nie umniejsza to jednak "zasług" naszych piłkarzy. Nasza reprezentacja nie jest jednak taką drużyną która bez grania na 100% pokona Belgie na ich terenie.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2006-11-11 20:38:41

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1056
Pomimo wygranej z Portugalią, uważam że mamy małe szanse na zwycięstwo- typuję 0:0.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ja to widzę tak: mimo wszystko Belgia to solidny zespół. przeg hurraopymizmem też bym ostrzegał.
druga sprawa - znane zjawisko: naszym orłom-sokołom skrzydeł często braknie właśnie po dobrze zagranym meczu.

reasumując - wszystko jest możliwe, a naszych nie stać na błędy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 791
djcuba, zobaczymy czy dalej bedziesz tak sadzil po meczu w srode... Az Ci sie glupio zrobi, ja tez chcialbym zeby wygrali ale patrze na to obiektwnie.

PARKOUR

JUMPING BRAINS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚ w piłce nożnej plażowej

Następny temat

Piłka nożna jest...

WHEY premium