SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo proszę o sprawdzenie diety na rzeżbę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35
Witam wszystkich, zacznę od tego, że miałem sporo czasu przerwy od jakichkolwiek ćwiczeń (prawie rok). Przez ten czas przybrałem trochę tłuszczu. Dodam jeszcze, że nigdy jakoś nie trzymałem się diety, jadłem tak 'na oko' o liczeniu mikro już nie wspomnę. Teraz chcę to zmienić, a swoją dietę układałem nie zaprzeczę z myślą o funduszach, nie stać mnie na najlepsze produkty i choć bym chciał jeść najzdrowiej to niestety. Też pod uwagę brałem to aby znalazło się tak to co lubię, może błędnie, ale myślę że lepiej jak taką dietę (która mi smakuję) będę trzymał cały czas, niż jakbym miał jakaś super rygorystyczna i miałbym się z nią męczyć, bo wtedy pewnie długo bym jej nie stosował. Aktualne wymiary:
wiek 22lata
wzrost 175cm
BF 20%
zapotrzebowanie 2304 kcal
dietę ustalałem na 1941 kal
Do tego cardio, tylko nie wiem czy lepsze będą interwały czy tradycyjny bieg, Z góry dzięki za pomoc i każdą poradę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
moze nie ucinaj odrazu kalorii a dodaj aerobów i obserwuj wage.. a potem ewentualnie obcinaj kalorie.. poza tym zacznij od standardowego biegania/rowerka/orbitreka.. mowisz ze rok nie cwiczyles to najpierw nabierz troche kondycji, wytrzymalosc.. poza tym te jablko mozesz dać nie po treningu a do sniadania, a banana przed treningowego daj po treningu z białkiem.. i z kolacji wywal ten serek homogenizowany bo te węgle co tam są to zapewne cukry proste w wiekszosci, a te nie bardzo na redukcji i na noc beda ok ;p już lepiej jak już i nie masz innej opcji to daj twaróg zwykły.. posiłek drugi też moglbys zmienić, chociazby tą szynke, zamiast niej wrzuc tam np. kawalek filetu z kury, albo jakąś rybke ..

i mogles podać swoją wagę odrazu :) to tak na przyszlosc.. jezeli jest taka jak w profilu - 80kg to możesz w trakcie redukcji obcinać węgle a podbić tłuszcze.. w trakcie trwania redukcji mozesz też jak bedziesz ucinal kalorie podbic delikatnie białko do góry również

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2015-04-02 08:53:27

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35
Właśnie teraz z tą wagą zobaczyłem, że zapomniałem, moje przeoczenie ;d Co do obcinania kalorii sądzę jednak, że muszę bo wiem po sobie jak mój organizm reaguje (z kondycją nie jest najgorzej zawsze jednak się tak coś grało czy coś, poza tym dużo spaceru na uczenie ;d) , ale sprawdzę jak za szybo tak będzie uciekać waga to podbiję kalorie do normalnego zapotrzebowania. Biegać w DNT? wystarczy jakieś 45min 3x w tygodniu? a co do diety Twoje uwagi też wezmę pod uwagę, zrobiłem małą korektę trochę lepiej teraz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
mozesz dać wiecej tłuszczy, np. do tego twarogu na noc, z 10ml oliwy

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35
ok dołożę trochę, wielkie dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 385
wyrzuć z diety białko z proszku,zamiast ciągłego smażenia na maśle daj więcej gotowanego/duszonego mięsa a tłuszcz nadrabiaj np orzechami/serem żółtym lub zamiast jeść 2x to samo mięso daj raz kure a drugi jakąś rybkę tłustą, chcesz podbić tłuszcz to możesz jeść twaróg półtłusty, a odnośnie treningu to zdecydowanie lepiej sprawdzą się interwały zamiast standardowego cardio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa użytkowniczka liczy na porady

Następny temat

Dieta na masę 'z głową' do oceny - 95 kg

WHEY premium