SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bajerj TEST - Thermal Pro Hollywood Labs

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Bajerj nie wal w*****a z testem ?? Co to jest ost. wypowiedz 24 stycznia ??

Jak nie bedzie widocznych efektow redukcji to bedziesz poproszony o zwrot chajsu za spalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
A co jak nie spelni prosby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Wtedy sie nad tym zastanowimy.

Staraekipa hajs oddal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Pamietam tamta sytuacje. Nic przyjemnego. Ciekawe jak zakonczy sie ta sprawa.
Szkoda, ze test nie jest prowadzony sumiennie, bo musze powoli myslec o redukcji i jakis dobry spalacz by sie przydal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
a jak naprzyklad beda dobre rezultaty a nie bedzie prawidlowej relacji to co wtedy?

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Ogolnie to nie rozumiem takich ludzi, ktorzy dostaja za darmo suplementy a nic z tym nie robia. Ja musialem za swoje odzywki placic sam, prowadze test i z calych sil staram sie by wyszedl on jak najlepiej. Nie wiem co o takim czyms myslec. Szczegolnie, ze koles logowal sie nawet dzis rano...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
slyszalem ze postraszyliscie go tylko tym ze upublicznione zostana jego d ane na innych forach,dlatego kase zwrocil .watpie aby ktorys z was jechal pol polski po 200zl za suple

btw.test zakonczony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ciekawe ciekawe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Dziwna sytuacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
Mimo iż nie pisałem tutaj nic - śledziłem ten test. To - co tu sie wyrabia, pierwszy raz takie cos widze.

Fakt, logowanie niedawne, ale...

ciekawe co bedzie z tym testem...

czekamy na autora tematu/prowadzacego...

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białka z Allegro: odświeżam bo ważne !

Następny temat

NOZ + XP

WHEY premium