SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BX ULTRA WHEY - czemu tak drogo?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
w usa jest inne prawo, po pierwsze rynek tam jest ogromny ze wzgledu na 300 milionową ludność, a ludzie są bardziej podatni na reklamy oraz samo prawo jest mniej restrykcyjne niż w unii europejskiej i sklad moze sie roznic.
no i oczywiscie zarobki maja inne, roznica 20-30zl to grosze dla nich . przynajmniej byly, jak teraz jest nie wiem skoro nastapil wzrost bezrobocia i inflacji

tamtejszy rynek jest warty kilka-kilkanascie miliardow dolarow.

sadze ze gdyby ceny poszly w dol, popyt by poszedl znaczaco w gore , ale nie ma co sie ludzic, tu jest polska

Zmieniony przez - PHaSeR w dniu 2009-03-14 14:58:53

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ja jak obserwuje dyskusję w tym czy innych tematach to nasuwa mi sie jedna nieodparta myśl, zauważam pewne skrzywienie- trzeba bowiem zdac sobie sprawę, ze żadna skrajność w konsekwencji nie popłaca- zbyt wysokie, jak i zbyt niskie ceny... jest to na dłuższa metę zgubne... i choc trudnio znależć punkt odniesienia to nalezy stwierdzić, ze ceny zniżone zbytnio w doł[przesadna walka o klienta] na dluższą metę kończy sie fatalnie, wlaściwie dla wszytskich; producenta, dystrybutorów, jak i klientów

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-03-14 16:42:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
esgi - 100% racji.

PHaSeR - nie bardzo rozumiem, co ty chcesz w dół.
Skoro kolega pow. przytoczył ci ceny towaru z USA.

Polska to eldorado cen w UE.
Codziennie mam pytania od sklepów z Hiszpani, Szwecji itd, czy wysyłamy towar za granicę. W UK, jest jeszcze podobnie.

Ceny na suple Polskich firm, są ok. Starają sie iść w kierunku innowacji i pomimo burdelu w przepisach GIS`u cos sie zawsze dzieje.

Luknijcie na Olimpa? Ze sprzeda. supli z Poloneza są prawie firmą farmaceutyczną? To własnie jest w biznesie wspaniałe, z niczego budujesz coś

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2009-03-14 19:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Szoszon :D zainteresowales mnie
czy mozesz rozwinac mysl dlaczego PL to eldorado cen na suple w UE ??
podatki czy tez cos innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26490
Biniu, słaba złotówka. Nie słyszałeś o Słowakch czy Litwinach robiących zakupy w Polsce??
To samo się tyczy Niemców, którzy wykupują samochodu u nas.
Odzywki to branża taka jak każda inna więc przy tym poziomie euro czy dolara Polska to raj.
Szoho takich pytań zapewne nie miałeś, kiedy euro kosztowało troszkę ponad 3 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
miałem miałem oczywiście, nie tak często jak teraz ale były.
W Polsce suple od zawsze są tanie w przeciwieństwie do innych dobr luksusowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
esgi nie ma racji tylko nie rozumie 'poslizgu czasowego' ktory ma miejsce przy zmianie cen w PL w stosunku do kursu dolara , dziwi mnie tylko ze Lukasz nie zrozumial za bardzo tych postow i go poparł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
Axel97 bardzo dobrze rozumiem poślizg czasowy. Pamietasz moze jak no xplode u nas chodzil na allegro po 79 zl?? nawet przy najnizszym kursie 2zl za USD to było "ekonomicznie nieuzasadnione". Wiem też że ten poślizg nie jest duży bo kiedy towar leci z USA wiekszosc importerow (niekoniecznie polskich) zabezpiecza sie opcjami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
W Polsce suple od zawsze są tanie w przeciwieństwie do innych dobr luksusowych.

o to wlasnie pytam
z jakiego powodu w innych krajach UE sa duzo wyzsze ceny ?
podatki czy cos innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
A ja mam pytanko o ten koncentrat, a konkretnie smak jogurtowo-cytynowy? Smaczne jest? Bo znudziły mi się już standardy smakowe.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja

Następny temat

Glukosamina

WHEY premium