SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BX ULTRA WHEY - czemu tak drogo?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
3500g - 260zl kosztowalo
Zwykle WPC, BCAA w sobie ma mniej niz ostrowia, ocb? Skad taka cena? Czym wyroznia sie ten produkt?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Biniu Ci zaraz wyjaśni

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2009-03-14 00:08:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czekam wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
199 kosztuje a ty sie czepiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
http://www.sklep.biogenix.com.pl/default.aspx?site=40&catID=1993

hmmm nie mam pojecia skad cena 260
tak bylo przed obnizka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
KoNdoRian 199 kosztuje od kilku dni takze...
Biniu chodzi mi o to co w tym bialku takie ekstra jest ze jest jednym z najdrozszych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jakos nie uznaje je za magiczne :D raczej uwazam je za bardzo dobre szybkowchlanialne bialkiem

ale mam nadzieje ze ciagle masz na mysli stara nieobowiazujaca juz cene
jesli tak i pytasz mnie o zdanie to niestety nie mam pojecia jak byla kalkulowana

wazne ze teraz kosztuje 199 a to chyba juz przyzwoita cena ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
nie najgorsza, wychodzi 57zl/kg, chociaz moglo byc lepiej

nie rozumiem czemu polityka wszystkich firm jest taka, aby narzucic jak najwieksza cene. przeciez sprzedajac takie bialko np. za polowe ceny mieliby wieksze zyski, poniewaz wiazalo to by sie z wieksza iloscia nabywcow, ktorzy by siegali takze po inne produkty firmy

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
No i właśnie PhaSeR dużo firm na naszym rynku popełnia ten bład (w innych branżach w których się obracam), że robi tak jak mówisz. Popyt na suple jest ograniczony, jest to też towar ekskluzywny ( za takeigo przyjmijmy suple no bo da się bez nich życ). Mogą obniżyć cene do ostrowii i zarabiać 10zł a moga rzucic "normalna cene" i zarobić 100zl na sztuce. Teoretycznie zwiekszenei sprzedaży na rynku 10x jest dużym wyczynem i watpie zeby przyniosl wymierne zyski. Olimp i biogenix maja jakas tam marke moga sobie pozwolic na te ceny (płacisz za pewność dobrego składu- zgodnosc z etykietka).

IMO rynek suplementów w Polsce jest szybko dobijany przez allegro, mamy niższ ceny niż w USA na wiele produktow (badz takie same). Marże się zmniejszaja, popyt ten sam. To neistety przynosi za soba spowolnienie we wchodzeniu nowych marek na nasz rynek. Takie moje obserwacje tej i inncyh branz. Pozdro


p.s.Oczywiście do tego dochodzi kwestia policzenia o ile można by zwiekszyc obrot zmniejszajac cene ale mysle ze nasz rynek supli nie jest az tak chlonny.

Zmieniony przez - esgi w dniu 2009-03-14 13:49:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mamy niższ ceny niż w USA
nie sledze ruchow cenowych
ale pamietam ze w USA maja min dwa osobne rynki o cenach kosmicznie roznych na ten sam towar

cena sieciowa
i cena realna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
taa ale u nas tez tak z grubsza jest tj. sklepy obslugiwane przez FA i internet.

u nas w internecie chociażby no xplode 130, USA~40 usd~136zl ( w tym vat i clo), xpand 90zl, USA 40$~136zl. Oczywiscie pewnie tez znajdziecie taniej ale mowie po tych duzych sklepach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja

Następny temat

Glukosamina

WHEY premium