SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BSN - Whey DNA

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9930

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
smak czekolada na wodzie 34g prochu na 200ml wody
smak jak kakao znanej firmy dla dzieci :D 9/10
rozpuszczalność 10/10 kilka ruchów i gotowe
brak piany
ogólnie polecam

smak waniliowy na wodzie 34g na 200ml wody
smakowo gorszy niż mleczna czekolada, troszkę mdły 7/10
rozpuszczalność 10/10
brak piany
jeżeli mamy wybór to zdecydowanie mleczna czekolada :)



Zmieniony przez - wiesiooooo w dniu 2015-07-05 17:33:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1293
Produkt białkowy bardzo wysokiej jakości .Zero piany , rozpuszczalność stu procentowa. Smak czekolada podszedł mi najbardziej na mleku . Dodałem do odżywki jeszcze kostki lodu i wyszedł świetny shake. Odżywka godna polecenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Rozpuszczalność bardzo dobra, zero piany. Smak Milk Chocolate przypomina mi mocno kakao dla dzieci, chociaż dość delikatne w smaku. Na mleku oczywiscie lepsze, chociaż na wodzie też daje radę. Smak Vanilla Cream bardzo delikatnie waniliowy, nie za słodki ani nie chemiczny. Na zimnym mleku przywodzi na myśl lody śmietankowe :) W obu wariantach bardzo smaczne białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 5707 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 133147
Rozpuszczalność 10/10 - brak grudek, piany, "piachu" na dnie szejkera, kilka machnięć i gotowe
Smak i zapach:
- wanilia 7/10 - pachnie jak waniliowy budyń, całkiem przyjemnie, chociaz dla mnie trochę zbyt sztucznie. Nie jest jakies bardzo intensywne w smaku, dość słodkie, na pozostaje po nim przeszkadzający posmak.
- czekolada 6/10 - Smak i zapach baardzo zbliżony do BSN Lean Dessert, po pierwszym łyku wydawał się identyczny, tylko konsystencja trochę inna (do picia, a nie wyjadania łyżką ) Jak dla mnie zbyt intensywny.
Konsystencja 6/10 - gęstawa, trochę "za ciężka" jak dla mnie, w połączeniu ze słodkim smakiem robi się taki trochę ulepek

Generalnie dam 7/10, bardziej jako "raz kiedyś zamiast słodyczy". Po treningu jego walory smakowo-zapachowe za bardzo mnie "muliły"
2

Należy okazać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3329
Piany brak, smak czekoladowy wymiata, wanilia ok, bardzo dobra rozpuszczalność, brak problemów z trawieniem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57576
Smak czekolada za malo slodki
Smak 8/10
Rozpuszczalnosc 10/10
Plusy brak piany nie zalega w zoladku
Minus za malo slodkie ale tutaj kazdy ma innny gust
Vanilia dla mnie najlepsze bialko a nie przepadalem za wanilia nigdy, ten smak mnie zaskoczyl pozytywnie
Smak 10/10
Rozpuszczalnosc 10/10
Plus brak piany nie zalega na zoladku kozacki smak napewno zagosci w mojej suplementacji na dluzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
Dzięki uprzejmości SFD miałem okazję spróbować min. tego białeczka od BSN.

Smaki Vanilia Cream jak i Milk Chocolate, smakują jak mleczne szejki, lub rozpuszczone lody ;) miazga! Rozpuszczalność bardzo dobra, zero gródek, piany minimalnie. Białeczko słodkie i bdb. zarówno z wodą jak i z mlekiem. BSN trzyma poziom!







Zmieniony przez - szczepanNR w dniu 2015-07-07 19:59:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
zarówno mleczna czekolada jak i wanilia są bardzo smaczne... ciut za mało wyraziste ale może to może mój gust bo lubie mega słodkie białka

rozpuszczalność 10/10
smak - 9/10
piana 8/10


bardzo dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 266
Dla mnie wyznacznikiem smaku białka jest zawsze smak czekoladowy, a w przypadku BSN Whey DNA jest bardzo dobry. Dodatkowo świetnie się rozpuszcza :) Stawiam na III miejscu, zaraz po Kevin Levrone Whey Supreme i Scitec Nutrition Whey 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
Dla mnie super smaki i bardzo dobra rozpuszczalność. Polecam

Trzeba mieć wielkie marzenia aby ,mieć wielkie osiągnięcia
Trzeba wyznaczyć sobie cel i do niego dążyć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BSN - Glutamine DNA

Następny temat

BSN - BCAA DNA

WHEY premium