SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRAK CHĘCI DO TRENINGU POMOCY!!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 196
Sprawa prezentuje się tak:
Przed kontuzją nawet nie myślałem o tym, żeby odpuścić trening, teraz zdarza mi się to bardzo często, ciągle zwlekam z wyznaczoną godziną treningu wymówkami np. "musisz jeszcze odpocząć " lub " potem, masz jeszcze czas ". Czasami nawet nie mam chęci do treningu. Wydaję mi się, że mam nieodpowiednio nastawioną psychikę ale nie jestem pewny :/. Są okresy ,w których jestem bardzo zmotywowany np. dzięki muzyce ale niestety na następny dzień gdy motywacja minię nawet muzyka nie jest w stanie pomóc.
Proszę o pomoc, motywację czy coś, naprawdę bardzo mi zależy.
Jeśli ktoś ma czas może mi na PW pomóc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Nie masz nastroju do treningu? Zmien nastroj

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Może obierz sobie jakiś nowy cel treningowy....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
nie będę pisał jak ja znajduję motywację w takich chwilach bo to nie dział doping :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 196
Może na pw napiszesz? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
to był żart, trzeba przeczekac aktywnie ten czas, albo skupic sie na jednym boju ktory sprawia Ci najwiecej przyjemnosci, a reszte trenowac tak sobie o mimo braku checi i jak zaczniesz zauwazac progress to motywacja sama przyjdzie. oczywiscie cykl jakis zadziala motywujaco ale po cyklu wrocisz do punktu wyjścia, błędne koło, jesli nie trenujesz pod zawody jakies a tylko dla siebie to nie warto, lepiej przeczekac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Jakiej kontuzji doznałeś? Są jeszcze po niej ślady ? Startowałeś wcześniej ? Ja rozumiem twoją niechęć bo jezeli mialbym zaczynac wszystko od poczatku to bym sie pochlastal Doszedlem po 15 latach do 220 kg w raw Jesli boisz sie o kolejna kontuzje to moze trzeba znalesc pasje np w budowie sylwetki w kulturystyce Tak to jest z kontuzjami - chwila i po całożyciowym dobytku ): Kilku moich znajomych startujacych lata temu rzuciło wszystko Twòj wybòr - bez żadnego celu daleko nie zajedziesz POWODZENIA Sam boję się kontuzji ale còż co ma być to będzie Co może pomòc w motywacji - bez ostrej kawy w życiu nie dotknąłbym sztangi Często tak mam ze na sama mysl o treningu zwraca mi sie posilek kofeina w mig zmienia wszystko Musisz znalesc swoj sposob



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-04-25 17:56:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5600
Przecież ten chłopak ma 16 lat....nie widzicie tego ? To 3 klasa gimnazjum, jak motywacji brakuje, to na w-fie się zmotywuj! W jego wieku wystarczyło, że spojrzałem na gryf i wykorzystywałem każdą chwilę póki mnie smarkacza z siłowni nie wyrzucili...był to co prawda 1987 rok ale pamiętam doskonale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
"Nowy cel treningowy"-WZOREK i to jest wyjście . WW powstało z myslą o zawodnikach po kontuzjach i tych którym "nie wyszło w WL czy sportach walki" ale też Tych znudzonych dotychczasową aktywnością.Spróbuj treningu wytrzymałości siłowej czyli Wyciskania wielokrotnego.Znam przykłady wielu zawodników różnych dyscyplin których to "przywróciło do zycia".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Tak naprawdę to wcale nie musi być cel związany z siłownią.....może być coś całkiem innego,jako odskocznia jeśli oczywiście docelowo ma być tylko siłownia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy i gdzie zawody Strongman Junior ?

Następny temat

IV OTWARTE ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC - KOBIET I MĘŻCZYZN - WIOSNA 30.05.2015

WHEY premium