SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BPC-157

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 125
Witam panow, ponad 2 miesieca temu wybilem sobie bark, bardzo zalezy mi na szybkim powrocie na silownie, niestety wciaz borykam sie z lekkim bolem barku, chcialem zakupic sobie bpc-157, podobno bardzo fajny produkt ktory przyspiesza leczenie sciegien itp, moje pytanie brzmi jakimi iglami sie to wbija poniewaz chcialbym wstrzykiwac to bezposrednio w bark, nie mam zielonego pojecia co wziac w aptece a w internecie nie moge nic znlazc na ten temat, chodzi mi po prostu jaki rozmiar igly czy wystarczy zwykla insulinowka, z gory dziekuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Nawiązując do Twojej kontuzji barku, to sugeruję w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na to, co mogło być czynnikiem ją powodującym i tutaj wprowadzić zmiany. Np. zła rozgrzewka, nieodpowiednia technika ćwiczeń, zły dóbr ćwiczeń, zbyt duże obciążenie, słaba regeneracja organizmu. Będą to podstawy zdrowia i unikania urazów.

Jeżeli chodzi o strzykawki, to oczywiście należy kupić więcej. Insukinówki 40IU 1 mililitr pakowane są jak dobrze pamiętam po 10 sztuk. Zakładając, że będziesz zbijał 2*200ug, to zejdą Tobie dwie dziennie. Przy tej dawce najłatwiej będzie również oszacować skalę porcji na strzykawce. Pamiętaj żeby również kupić jedną zwykła strzykawkę z długą igłą do dodania wody bakteriostatycznej do bpc.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Siemka, tutaj wystarczy zwykła insulinówka, buteleczki masz przeważnie z 5mg więc rozpuść to sobie w 1ml aqua pro i w takiej insulinówce gdzie 1ml to 40kresek czyli 1mg to 5mg to na jedną kreseczke przypadnie Ci 125ug więc ja bym bił 2x dziennie po 250ug czyli 2x dziennie po 2 kreseczki, dwie rano i dwie wieczorem. Oczywiście podskórnie ;) Domięśniowo niby też można no ale jednak po co jak można pod skórę ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 125
winterR
Siemka, tutaj wystarczy zwykła insulinówka, buteleczki masz przeważnie z 5mg więc rozpuść to sobie w 1ml aqua pro i w takiej insulinówce gdzie 1ml to 40kresek czyli 1mg to 5mg to na jedną kreseczke przypadnie Ci 125ug więc ja bym bił 2x dziennie po 250ug czyli 2x dziennie po 2 kreseczki, dwie rano i dwie wieczorem. Oczywiście podskórnie ;) Domięśniowo niby też można no ale jednak po co jak można pod skórę ;p


Ta aqua pro mam wlac bezposrednio do tej buteleczki 5mg bpc-157?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Tak, dokładnie i po 2 kreski dawkujesz 2x ed, jak kolega wyżej napisał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 125
super, dzieki za pomoc panowie, a wiecie moze jaki jest mniej wiecej szacowany czas bicia tego zeby sie wyleczylo porzadnie? Czy to raczej sprawa indywidualna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
Sprawa indywidualna i uzależniona od tego z czym tak naprawdę jest problem. Jeżeli uszkodzenie jest dość spore to trzeba nastawić się na to że leczenie będzie dość długotrwałe. Z własnego doświadczenia powiem ci że dodanie tb-500 bardzo dobrze przyspiesza ogólny proces rekonwalescencji i w moim przypadku połączenie TB 500 i bpc dopiero dało bardzo fajny efekt jeżeli chodzi o wsparcie barków. Oczywiście Całość była uzupełniona jeszcze treningami rehabilitacyjnymi które miały za zadanie nie to usprawnić rotatory

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
Bpc działa naprawdę bardzo fajnie Jeżeli jesteśmy w stanie podać je bardzo blisko zmiany zwyrodnieniowe a, stanu zapalnego, miejsca gdzie boli nastaw czy inna struktura. Mnie niedawno bolała Rzepka ale typowo tak pod skórą że nie mogłem praktycznie dotknąć jej okolicy po dwóch tygodniach nakłuwania bpc dwa razy dziennie problem po prostu zniknął Jak ręką odjął. Dodam że tylko stosowałem na tę okolicę bpc nic więcej I naprawdę sprawiło się bardzo dobrze ból rzepki zniknął bez problemu mogę funkcjonować dalej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 178 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1119
TomQ-MAG
Bpc działa naprawdę bardzo fajnie Jeżeli jesteśmy w stanie podać je bardzo blisko zmiany zwyrodnieniowe a, stanu zapalnego, miejsca gdzie boli nastaw czy inna struktura. Mnie niedawno bolała Rzepka ale typowo tak pod skórą że nie mogłem praktycznie dotknąć jej okolicy po dwóch tygodniach nakłuwania bpc dwa razy dziennie problem po prostu zniknął Jak ręką odjął. Dodam że tylko stosowałem na tę okolicę bpc nic więcej I naprawdę sprawiło się bardzo dobrze ból rzepki zniknął bez problemu mogę funkcjonować dalej


A gdzie konkretnie podawać, gdy jest problem z kolanem i jednocześnie z zablokowaniem przysadki po cyku?

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
jezeli chodiz o zablokownaie przysadki, to w tym celu BPC sie nie psrawdzi, tutaj inna farmakologia musi zadzialać.
Zasada jest prosta jak najblizej miejsca, gdzie jest dysfunkcja lub bol. Oczywiscie nie robimy zastrzyku wewnatrzstawowego, bo to wymaga specjalisty. Wiec najlepiej w okolice podskorne w miejscu bolu stawu. Jak problemem jes rzepoka, to okolice rzepki. Jak problem jest z lekotkami to bardziej w bokolicach pobocznych stawu w miejscu gdzie anatomicznie wystepuje szpara stawowa. Jak problem z przyczepami miensi to okolice przyczepow, wiec kwestia tego gdzie kolano dokucza i ktora struktura
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Też mało wierzyłem w działanie bpc 157,miałem łokieć w agonalnym stanie, fizjo + fale uderzeniowe nic nie dały i miałem wrażenie, że nawet jest gorzej, kupiłem bpc 157 zacząłem podawać, po 3 tygodniach zero bólu, a męczyłem się z tym już baaaardzo długo, nie podawałem jakiś kosmicznych dawek wcale tak naprawdę
1

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Setralina+pregabalina+mirtazapina+diphergan+chlorprothixen

Następny temat

Kolano - uraz

WHEY premium