SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ - Wyjazd do Brazyli a postepy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
W takim wariancie szykuj połowę tej twojej kasy na wizę odrazu

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
dlaczego niby???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
a jak uważasz ,ile osób starających sie o wize ją dostaje?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
raczej wiekszosc jezeli wyglada jak normalny czlowiek , ktory moze w pelni potwierdzic swoj pobyt w stanach, a to nie stanowi problemu wize dostaje sie w 100% jakos nikt z moich znajomych nigdy z tym problemu nie mial!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Niechce być uszczypliwy ,ale czy krasnoludki tez wierzysz akórat na ten temat wiem co nieco i te mam znajomych w 120% wiarygodnych i jakoś nie podostawali!
Jak by bylo tak jak ty mówisz to nie było by kolejek do ambasady i loterii ,a wszyscy by sobie spokojnie jeździli ,ale niestety tak nie jest i dlatego mają miejsce cochwilowe wzmianki o negocjacjach wizowych bo dla amerykańców jesteśmy gorsi niż kraje trzeciego swiata które nie musza mieć wiz!
Wize możesz dostać w 90% na trzy sposoby:
1)Łapówa
2)Znajomosci
3)szczescie
Tyle w temacie ,i nie wmówisz mi że jest inaczej-bo jesli tak twierdzisz to chyba w cuda wierzysz.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9592
znajdz sobie dobry klub w pl,potrenuj grupowo pare miesiecy,jesli poczujesz ze cos ci nie wychodzi dobierz sobie prywatne lekcje i pracuj nad tym.korzystaj z seminarium i wiedze z nich walkuj do bolu.ogarniasz temat i wyjezdzasz do anglii,sprawdzasz sie i jak malo to znowu powtarzasz cykl z pl.,w koncu wyjazd do brazylii na 2 mies,zeby pobyc w "raju" .wracasz do pl.z purpura ,zakladasz sekcje tylko.......nie cwiczac z zawodnikami na tym samym poziomie lub lepszymi cofasz sie,przy dobrych wiatrach stoisz w miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9592
renegat jest jeszcze opcja STUDENT,ale w sumie mozna podciagnac ja pod SZCZESCIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Hmmm o tej opcji prawde powiedziawszy nie słyszałem wiec sie nie wypowiem ,tzn moi znajomi jeździli np na Erazmusa ale nigdy do USA wiec trudno mi sie wypowiadać w tym temacie ale tak jak mówisz ,szczescie

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
no nie wiem moze faktycznie to kwestia studiowania , w tym roku trzech znajomych lecialo do stanow i kazdy bez problemow dostawal wize za pierwszym razem i to nie byla forma wymiany studenckiej tylko normala podroz! ale to raczej nie temat wizowy;p ja podalem chlopakowi wariant, ktory mnie najbardziej przekonuje, ktory ewentualnie przy odpowiednich zasobach finansowych sam bym myslal!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No co do samego wariantu to jak najbardziej ok

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUMO

Następny temat

Tyson o Powrocie na ring i Pracy jako trener

WHEY premium