SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIOGENIX - THE FIRST STEP.....

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jednorazowa dawka 30 g BCAA ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Tak, w napoju treningowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o kurcze
to mi zaimponowales
toz to prawie zalecenia dla profi

jakies szczegolne przeslanki ??

w takim razie to fakt gardlo by ci wysiadlo :D

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2009-03-11 08:19:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Coś takiego na próbę zaproponował bodajże niwix. I muszę przyznać, że sprawdza się świetnie. Treningi od tego czasu są dużo intensywniejsze i jest większy progres w obciążeniach niż był. Trochę mnie wkurzało, jak właśnie miałem Olimpowe i otwierałem te kapsułki i wsypywałem do napoju

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-03-11 08:21:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
eksprtyment cokololwiek kosztowny
choc jak pisalem znam jego zrodlo

osobiscie nie widze na dluzsza mete potrzeby takich dawek

ale chocby na takie eksprtymenty smaczna i tania forma proszkowa (zwlaszcza tania) musialaby byc
obawiam sie jednak ze popyt na takie ekscesy nie bylby zbyt duzy :D

ale powodzenia w zabawie - raportuj - masz jakis szczegolny watek z tym abysmy na biezaco slezili rezultaty ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Aha tak tylko dodam ze ew takie dawki BCAA omijam cene :) widzialbym na diecie keto jako substytut weglowodanow innego uzasadnienia nie widze :) poza celami poznawczymi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja bym wolała jednak w prochu, bo jakbym chciała wziąć 10 g BCAA to bym chyba łykając kapsy zrobię własnie tak, że będę otwierac kapsułki i wsypywać do szejkera z glutą - dopóki nie pojawi się BCAA Olimpu w prochu Albo jakieś inne aminokwacy, coś w stylu Purple Wrath albo Growth Factor no albo w/w BCAA Extra z Activity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Jestem właśnie na Velocity Diet i dawki spore są wskazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Nie znam tej nazwy ale jesli to dieta keto to pisalem juz o tym wyzej :)
drogie zrodlo ww w okolicy treningu w mojej ocenie bez uzasadnienia u zwyklych ludzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja wlasnie przesypuje leucyne z kapsow do pudelka w forimie proszku łykanie naraz 5-6 kapsow + tribulus+erekton +aakg 2-3 mega to niezbyt wygodne przed trenigniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Massacra i Kre-Alkalyn 2500+

Następny temat

PERFECT BODY CENTER W POZNANIU

WHEY premium