SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIOGENIX - THE FIRST STEP.....

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bedzie tylko nowa szata graficzna wg mnie , no moze dołozą jakies produkty z olimpa pod nazwa biogenixa i tyle z tego bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
dokładnie nic nowego wymyslą
pewnie biniu zaraz skasuje mój post ale cóz,
czy to naprawde trzeba tak dalego szukac żeby cos wymysleć
dla mnie wymażona rzecz to suple w prochu
ale żeby to był jedne suplement np arginina opakowanie 500 g, beta al. opakowanie 500g itp
nie wiem ale w polsce to jedynie takie cos mozna dostac u cybera tylko ze producent kilosport mnie odstrasza,

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19540
HE MAN wiem ze suple w prochu sa tanie ale arginine ethyl ester modle zeby wykonczyc(zostalo mi jeszcze 300g) smak jest tragiczny a uwierz mi ze zjadlem juz sporo suplementow o kiepskim smaku ale niektore produkty lepiej niech beda w kapsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
o tak, cell pump v 2 to bylo by cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2005




******

THE NEXT STEP IN SPORT NUTRITION
www.biogenix.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
mi by wystarczyly nowe smaki CP :D bo chemiczna pomarancz to dla mnie meczarnia %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
He man cos takiego ma fast w ofercie, sam bede sobie cos sciagał jak dolar spadnie bo w pl nie dostaniesz takich rzeczy niestety

np za alc 1kg zaplacilem 60$ gdy dolar stał 2,2zł, w polsce w proszku alc nie znajde a w capsach taka sama ilosc ponad 2tys by mnie wyniosła

a na smak tragiczny jest sposob, dobry izotonik swietnie zabija smak takich supli i nadaje wlasny

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
w polsce w proszku alc nie znajde a w capsach taka sama ilosc ponad 2tys by mnie wyniosła

Osobiscie kupowalem w PL tyle ze amerykanskiej firmy SAN ALCAR chyba 82,5 grama i byla promocja 1+1 za 84zł wiec nie az taka tragedia...

z tego co pamietam bralem 3g dziennie wiec 1kg na rok

a smaku bleeee.... <rzygi>

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
HE MAN
dlaczego tak mowisz ??

w koncu calkiem mily post :D
prosimy o wiecej w niegorszym stylu :D

proch bedzie ciezko ponownie wymyslic
ale jednak pare rzeczy po swiecie ciekawych sie kreci

zobaczymy :D
w koncy dzis powinna pojawic sie szostka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bcaa , leucyna , alanina - w proszku w przystepnej cenie będzie hitem na rynku - najlepiej jakby celem obnizenia kosztów sprzedawane bylo w folii zamiast w plastikach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Massacra i Kre-Alkalyn 2500+

Następny temat

PERFECT BODY CENTER W POZNANIU

WHEY premium