SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIJEMY WŁASNE REKORDY!!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Trochę odejdę od drążka.
A to mój rekord w przysiadzie na jednej nodze.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dawno, dawno temu podciągałem się na takim drążku
teraz niestety służy za wieszak na jakąś lampę


KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
kuba_n - Ściągaj tę lampę i zacznij na nowo. Za pewne przyda Ci się trochę tamtych lat.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
teraz mieszkam w innym mieście, chodzę na siłkę powiedzmy profesjonalną, tamten drążek to historia, zresztą z moją obecną formą mógłbym się jedynie pohuśtać na tym drążku

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2350
U mnie zastój, w październiku ani raz nie wykonałem m up, w ćwiczeniach na ilość też słabiutko, ostatnio po wykonaniu całej serii podciągania 10, 10, 10, 10, 15 postanowiłem po dłuższej przerwie zrobić małą serię gimnastycznych m up-ów, i można powiedzieć padł rekord - naciągany, ale jednak, może z tą formą nie jest tak źle.

class="link" target="_blank">

starzejemy się tylko z własnej woli, ale nie musimy tego robić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 64 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2350
Jeszcze jeden wyśrubowany rekord, zastanawiam się gdzie mam lepsze warunki do bicia rekordów, obecnie chyba lepiej ćwiczy mi się w domu.
23 podciągnięcia

class="link" target="_blank">


Mam zamiar w tym roku dojść do 25

starzejemy się tylko z własnej woli, ale nie musimy tego robić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GRATULACJE :) To czekamy na 25 na Boze Narodzenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Łetammmmmmm , widać ze z krzesła sie podnosi żartuje , gratuluje wyniku i wytrwałości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Pięknie Boguś, oby tak dalej.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
super wynik, też bym tak chciał

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs podciągania na drążku

Następny temat

40 - 50 ... lat ABS? A jak ! Do roboty Panowie :))

WHEY premium