SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIAŁKO+katabolizm...+aero?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
Witam

Otóż mam mały wątpliwości dot. katabolizmu...

1. - śniadanie jak wiem powinno się jeść jak najszybciej po przebudzeniu jednak ja moge zroibc to 1-1.5h po przebudzeniu, czy dobrym wyjściem jest tutaj spożycie białka? Na BCAA już i tak mnie nie stać...
Czas wjechania amin. się wydłuży ale czy to jest dobre wyjście?

2. Gdy biore w DT BCAA przed i po treningu jest ok, ale gdy mam dzień NT i mam zamiar kręcic aero to czy BCAA też byłoby koniecznością? Czy można by z niego zrezygnować.

Dieta jest docieta...gdyby kogoś to zastanawiało

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
1 białko ok dobre wyjscie
2 jak najbardziej wskazane przed i po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
mozesz dopiero zjesc sniadanie po godzinie od przebudzenia ? troche nie rozumiem , no ale skoro masz taka sytuacje to lepiej bialko niz nie jesc przez 1h od przebudzenia nic tu masz git izolat

https://sklep.sfd.pl/Z_pozostalych_firm..._AST_VP2-opis1651.html

Zmieniony przez - KAZIK12345 w dniu 2010-07-28 23:33:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Po co izolat zwykłe WPC wystarczy w zupełnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
wydaje mi sie ze z rana najlepiej jakies bialko ktore sie najszybcej wchlania w sumie z WPC tez bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
Wiesz mam taką sytuacje i nic nie poradzę...ew mógłbym jeść przygotowany dzień wcześniej i jeść od razu przed pracą jeszcze. Ale ja śniadanie jem zbyt długo i musiałbym wstawać chyba o 4.
Izolat szybciej by wszedł niż WPC, ale BCAA też nie działa od razu. Więc 10gr/B przy przebudzeniu się...chodzi tylko o zatrzymanie katabolizmu nocnego więc to błoby chyba OK.

Co do BCAA przed samymi aero będę się poważnie zastanawiać czy nie zostać tylko przy zwykłych posiłkach. Gdyż i tak ostro przesadzam z wydawaniem pieniędzy w dodatkowe suple/dietę/nowy sprzęt.

Co myślicie?

Majkel sog.

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jesli nie mozesz dac 2 dawek to daj 1 przed aero a po zjedz odrazu pozadny posiłek i ew porcje białka i bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
No tak, ale ogólnie rzecz biorąc dieta zawsze wystarczy :D

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Na pewnym poziomie juz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
Więc BCAA do końca redukcji nie odstawie, na masie raczej ograniczę. Dzięki, chociaż wątpliwości są nadal... to raczej będę na sobie to sprawdzać po prostu.

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Na masie nie musisz dawac BCAA.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz,bcca,hmb

Następny temat

Gainer, który się opłaca ?

WHEY premium