SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BEYOND FAILURE TRAINING czyli jestem po***any i siebie nie kocham %)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
masakra.robie coś podobnego ale moje serie w porównaniu do tych przedstawionych to wyglądają jak fiat126p przy tygrysie królewskim


sog poleciał

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
wydaje sie troche malo tych serri w treningu ale moze faktycznie wystarczy taka ilosc zwazywszy na intensywnosc w kazdej serii. interesuje mnie jedna rzeczy odnosnie łydek. tam tez mamy korzystac z pomocy partnera? jezeli tak to niech ktos wyjasni jak partner ma mi pomoc przy wsnosach bo nie kminie:D

jeszcze jedno pytanie mam do autora. bo w niektorych cwiczeniach niezbyt konkretnie okreslone jest czy wykonywac jest z tym "katowaniem sie" czy wykonac normalna serie dlatego prosilbym zebys mi to wyjasnil.

Zmieniony przez - lolinia w dniu 2010-08-09 23:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26912
wszystkie serie robisz na tej samej zasadzie.

A co do łydek to partner łapie Cie za dupe i pomaga ci sie podniesc...

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smierć w wieku 33 lat nie jest jakąś zayebistą rekomendacją zachęcającą do tego treningu .. w moim przypadku niewiele czasu już by zostało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Ciezko uwierzyc ze mozna w ten sposob zrobic mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 724
trening to tylko bodziec by uroslo jak widac na jego diete to zar wiadrami a po zdjeciu tez wnioskowac mozna ze z koxem byl za pan brat

Remember to keep yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Zgadza sie ale tak czy tak ten trening wydaje sie za skapy.
Nie twierdze ze nie dostana miesnie w dupe ale wydaje mi sie ze tych serii za malo by te miesnie urosly.



Zmieniony przez - MYTHMAN w dniu 2010-08-10 01:43:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 724
bo jak widac nie chodzi o ilosc a o jakosc

Remember to keep yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
byc moze.
Ale raczej wiekszosc BB profesjonalnych trenuje typowym splitem na pare cwiczen.

Czasem sa takie wynalazki genetyczne ze nie trenuja i sa doladowani jak kulturysci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tak czytam czytam,porównuje i rozmyślam,i dochodzę do wniosku że ten trening nie jest aż takim hardkorem jak myślałem na początku(może większy wysiłek jest wkładany) ja robie 30 powtórzeń 50% ciężarem jaki moge unieść maksymalnie pierwszego dnia,następny dzień ta samą partie robie zaczynając 50% ciężarem takim jak dzień wcześniej i robie 14 powtórzeń,co serie zwiększam ciężar o 10 kg ale zmniejszam serie o 2 powtórzenia i tak odchodzę do 6 powtórzeń a czasem 4 w zależności od dnia.i analogicznie to samo ale w odwrotnie,ostatnie 2 serie to dla mnie katorga.cisne to 4/5 tyg bo po dłuższym czasie jestem przetrenowany,masa rośnie,obwody rosna,jestem szczęśliwy z życia.do takiego treningu zainspirował mnie arty na kulturystyka.pl dziękuje za uwage

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta

Następny temat

tesiu alchemia

WHEY premium