SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA podczas SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9064
Beef białko może być z diety nie musi być z suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pije ok 15-25 g bcaa podczas treningu, ten system spr sie swietnie u mnie, jesli chodzi o regeneracje, "palenie" fatu, ale bcaa trzeba brac miesiacami i testowac co dla kogo najlepiej wchodzi, nie ma universalnej zasady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
ja pije w czasie treningu 20 gram bcaa + 40 carbo nie ważne czy masa czy wycinka i u mnie taki sposób brania bcaa najlepiej się sprawdza

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja z koleji carbo odrazu po, prysznic i pije wpc/izolat, zalezy co mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9064
Na fali jest teraz dodatkowa suplementacja aminokwasów podczas treningu u mnie to się sprawdza dobrze najczesciej biorę size on-suplement trochę drogi ale skład jest dobry-bcaa,dodatkowa porcja leucyny+ hydrolizat-wypas.Minus cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Ja natomiast zawszę przed i po bcaa, oraz carbo 40g i zazwyczaj kilka bananów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Wypróbuje, kiedyś kupiłem dwie puchy. 15g przed i 15g po treningu może być odczuwalne? Ja mam BCAA XTRA którego w składzie jest niestety glutamina , więc czystych BCAA jest mniej. Podwyższyć dawkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
ja przed treningiem piję 20g bcaa+5g mono+beta alanina i w trakcie treningu to samo tylko ja np jak zjem posiłek o 13 to następny jest o 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
zawsze stosuje bcaa w przygotowaniach 30gr po treningu
jak zane napisal bcaa i vitaminy non stop,edynym minusem jest cena tego suplementu.pzdr

Zmieniony przez - seb28 w dniu 2012-03-22 13:17:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Czy ja wiem są też tańsze opcje i też ludzie zadowoleni wszystko można dopasować na każdą kieszeń raczej..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIMOBOL

Następny temat

Metanabol a testosteron (badanie)

WHEY premium