SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA czy jest sens

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Na allegro BCAA olimpu chodzi po 65zl za 300caps takze bardzo fajna cena wydaje mi sie. Trenuje koszykowke 3 razy w tyg, w tym jeden trening trwa az 2-2,5 godziny ze wzgledu na polaczenie silownii i normalnego treningu koszykowki...Oprocz tego cwicze normalnie na silownii i w jeden dzien robie trening silowy (przysiad, martwy ciag)...Czy jest sens dorzucic BCAA do suplementacji okolo treningowej przy treningach koszykowki i tego jednego silowego? Diete staram sie trzymac ale na treningach naprawde sporo biegamy i obawiam sie ze i miecha sporo leci...co myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
od pewnego czasu zajadam bcaa i powiem ci ze warto

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tzn oczekuje ochrony miesa przy dlugim treningu to najwazniejsze
trojboisci polecaja BCAA do sportow silowych wiec moze sie przyda i do mojego treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
Jaknajbardziej przed treningiem BCAA wskazane :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
ja biore po treningu , ale raczej warte zakupu , jak chcesz antykatabol jakis to git bedzie

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
jeśli chodzi o antykataboliki to dla mnie bcaa są "the best"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
sam systematycznie stosuje i jestem bardzo zadowolony z dzialania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ok a ile proponujecie dawac tego przed treningiem? a ile po? (czy po jest sens?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
ja osobiscie stosuje tylko przed ale mozesz rowniez dodatkowo po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wiem ze moge ale czy jest sens (wszystko kosztuje)...stosowanie po wspomaga regeneracje tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
tak po tez wspomaga regeneracje ale podstawa jest przed wiec jesli chcesz zaoszczedzic to bierz w taki sposob
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl crevolution+mono

Następny temat

Kreatyna i małe przeziębienie

WHEY premium