SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA? -->pytanko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Sprawa dotyczy aminokwasów rozgałęzionych dwóch firm, oto one:
OLIMP BCAA 750 STRONG 120 tabletek każda po 750mg za 63zł
i TREC BCAA 240 kapsułek każda po 800mg za 69
Moje pytanie to dlaczego cena tych produktów jest podobna a prawie niczym sie nie róźnią. Czegoś tu nie rozumiem, aminki olimpu śa prawie tak samo drogie jak trec'a a jest ich o połowę mniej. Jak je zamawiałem to myślałem, ze są one poprostu większe lub, że dziennie mam brać ich mniej, a tu okazuje sie (dzisiaj dostałem przesyłkę),że tabletki i kapsułki mają podobną wage, a poza tym mam je brać tak samo, tzn. 1tabl/kaps na 10kg masy. W związku z tym zestaw trec'a starczy mi prawie na 2 razy dłużej!!!
Moze to pytanie jest troche bezsensu ale chce to wiedziec, jaka jest roznica miedzy tymi bcaa?

"W świecie baranów, wolimy być wilkami" - Friedrich Nietzsche
14/88 Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
BCAA treca maja opinie najtanszych na rynku, no i sa najtansze. Ale nie patrz tylko na mase kapsolki porownujac te dwa produkty.
kapsolka treca wazy 800mg ale w tych 800mg jest tylko 550mg BCAA
kapsolka olimpu wazy 750mg i jest tam zeczywiscie 750mg BCAA

---------------------------------------------------------------------------
Od jakiegoś czasu zauważyłem ze rozdajecie jakieś odżywki za darmo na forum . Nazwa tej odżywki to "Ban". Ponieważ jestem człowiekiem bardzo inteligentnym od razu domyśliłem się ze chodzi o jakaś odżywkę z banana . Wiem (tylko proszę nikomu nie mówić bo to tajemnica) ale nas skoczek Adam Małysz stosuje właśnie chyba tą odżywkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
1-FORMA PODANIA Olipm-TABSY, Trec-CAPSY
2-CENA JEDNOSTKOWA ZA 1G bcaa
3-Trec dodał ponadto Taurynę, której w dużym opakowaniu masz 30 g.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Veron -policz sobie

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Veron --> jeseli tak jak napisales w 800mg jest 550 BCAA to co jest resztą, tauryna? czy coś innego bo troche tego nie rozumiem. Pozatym wciąż nie wiem why? olimp cenowo jest podobny do trec'a a jest w nim o polowe mniej zawartości.
Zgodzę sie z Michailem na pewno to,ze olimp jest w tabletkach a trec w kaspułkach ale czy to wszystko, mozesz mi przyblizyc o co chodzi z ta cena za 1g-troche nie rozumiem?
Chce sie dowiedziec, bo póki nie otworzyłem jeszcze pudełka,mam okazje sprzedac bcaa olimpu i moze kupie sobie wlaśnie treca.

"W świecie baranów, wolimy być wilkami" - Friedrich Nietzsche
14/88 Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
POLICZCIE SOBIE BARDZO prosto zawartośc BCAA (Walina, Leucyna, Izolecyna)
w opakowaniu i podzielcie przez cenę za nie.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=107664&forum_id=12&Topic_Title=&forum_title=Suplementacja

BCAA - ZESTAWIENIE - co warto kupić

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
dzięki za link--> o to mi chodziło
sog

"W świecie baranów, wolimy być wilkami" - Friedrich Nietzsche
14/88 Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Michail policzylem sobie juz wczesniej
skupilem sie tylko na tym ile jest w jednym kapsie BCAA fakt ze jest tam tez tauryna. Ale jest to tylko dodatek, ktory dodatkowo jest bardzo tani.
A ta tabela Megona jest bardzo ladnie przedstawiona ale uwzglednia tylko przelicznik ilosc/cena a wiadomo ze sa produkty lepsze i gorsze.

---------------------------------------------------------------------------
Od jakiegoś czasu zauważyłem ze rozdajecie jakieś odżywki za darmo na forum . Nazwa tej odżywki to "Ban". Ponieważ jestem człowiekiem bardzo inteligentnym od razu domyśliłem się ze chodzi o jakaś odżywkę z banana . Wiem (tylko proszę nikomu nie mówić bo to tajemnica) ale nas skoczek Adam Małysz stosuje właśnie chyba tą odżywkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Veron To fajnie, że policzyłeś i zostaw może już taurynę skoro rozmawiamy o BCAA (wymieniłem je powyżej).

No i może czegoś się nauczymy-opisz prosze jak rozpoznajesz te "lepsze" i "gorsze" produkty

Czekamy.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Najlepiej rozpoznac na sobie po efektach
A czytalem gdzies jak Bimek sie wypowiadal ze mozna rozpoznac jakos aminek (tzn dobre i gorsze) przegryzajac kapsy/tabsy i jezeli smak bedzie bardzo gorzki to produkt jest ok tak to mniej wiecej wytlumaczyl Bimsalabim.

---------------------------------------------------------------------------
Od jakiegoś czasu zauważyłem ze rozdajecie jakieś odżywki za darmo na forum . Nazwa tej odżywki to "Ban". Ponieważ jestem człowiekiem bardzo inteligentnym od razu domyśliłem się ze chodzi o jakaś odżywkę z banana . Wiem (tylko proszę nikomu nie mówić bo to tajemnica) ale nas skoczek Adam Małysz stosuje właśnie chyba tą odżywkę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobry schemat ?

Następny temat

gainer2 vs massxxl

WHEY premium