SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Xplode 1000 g NOWOŚĆ

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12696

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17523
super posunięcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1890
Dobre!
Panie Nutrifarm daj Pan w koncu cene i sklad Twister pro shake!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1553
Skoro cena 500 gram 80 zł a ten 149 to 10 zł taniej wole puszkę raz zapakowane w pojemniku :
-lepsza jakość produktu po otwarciu
-mniej wilgotności
-nic się nie wysypie
-łatwiej zabrać do torby otwarte bcaa w puszce niż w FOLI :)

Według mnie olimp zaoszczędza na produkcji puchy to już powinno być ponad 10 zł taniej na 2 puchach ,po drogie wersja 1 kg czyli większa powinna być taniej myślę ze cena powinna być 120 zł takie moje zdanie po to jest forum żeby wyrażać swoja opinie,co nie zmienia faktu ze OLIMP ma porządne odzywki pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Nie bigboy, oficjalna cena to 89.90, więc nie wprowadzaj zamieszania fałszywymi informacjami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Mimo wszystko wg mnie i tak jest drogie to BCAA, Olimp ogólnie ma drogie produkty co nie zmienia faktu ze sa abrdzo dobrej jakości, Pozdrawiam :) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Bardzo dobre posunięcie firmy Olimp muszę przyznać. Różnica jedynie taka, że mamy folię, a cenowo oferta przedstawia się bardzo korzystnie.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
bardzo fajne posunięcie, zobaczymy jaka będzie cena za którą można dostać ten produkt bo jak wiadomo na allegro zawsze sprzedawca może dać 10% lub 15% taniej niż cena producenta, nie jestem pewny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
super motyw, na allegro bedzie napewno taniej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kiedy najlepsza pora na Carbo??

Następny temat

TWISTER HIGH PROTEIN SHAKE - pierwszy prawdziwy wysokobiałkowy RTD na naszym rynku!

WHEY premium