SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA+L-Karnityna+Tribu Stallion

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
Witam. Chciałem zasięgnąć rady odnośnie tych wspomagaczy jak w temacie.
Trenuję BJJ 3x w tygodniu, 1x w tygodniu basen i rekreacyjnie rowerek i bieg. Chcę spalić trochę tkanki tłuszczowej.

Czy mogę stosować jednocześnie:
BCAA
L-Karnityna 600 (60 kaps.)
Tribu Stallion (60 kap.)

Jeśli tak to czy zastosować się do zalecanych dawek czy coś ograniczyć? I czy ewentualnie mógłbym do tego dorzucić Thermo Speed Extreme Mega Caps (120 kap.) czy to zły pomysł?

Pozdrawiam

Zmieniony przez - ferski w dniu 2014-05-08 16:00:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
22 lata. L-karnityne dla zwiększenia sprawności fizycznej, łatwiejszego spalania tłuszczu. Tribulus dla zwiększenia testosteronu, w tym libido, chcę sprawdzić stan po tym specyfiku, a do treningów myślę że się przyda na wydolność :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Tribulus nie zwiększa testosteronu, pomoże w libido ale to też zależy na jakim poziomie jest ono aktualnie + dlaczego np jest niskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
Dzięki za odpowiedzi. A jeśli dorzuciłbym do tego wspomniany spalacz, nie rozsadziło by mnie? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
kup sobie zamiast l karnityny spalcz np Revex z Sciteca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wiedzieć o monohydracie?

Następny temat

Dawkowanie Animal Cuts

WHEY premium