SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA + L-Karnityna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 326
Witam !
Zastanawiam sie nad tym preparatem firmy NUTREND, w sklepie sfd jest w postaci plynu. Czy moze mi ktos doradzic czy jest to cos warte i czy pomoze mi, ewentualnie prosze o zaproponowanie mi czegos innego. Teraz napisze cos o sobie. Cwicze od ok. 4 miesiecy, ok 3-4 razy w tygodniu ze srednia intensywnoscia. Masy mi nie trzeba bo przy wzroscie 172cm waze 84kg. Nie jestem jakos otyly czy cos takiego ale mam taki troszke brzuszek piwny oraz ogolnie gdzieniegdzie za duzo tluszczu. Kiedys trenowalem karate i po przerwaniu zaczela mi forma spadac oraz zaczalem obrastac w tluszcz, poza tym praca siedzaca tez temu sprzyja. Chcialbym troche odslonic miesnie spod tego tluszczu. Jesli chodzi o efekty treningu to widze ze sa postepy (glownie sila) i sie ciesze z tego powodu.
Pozdrawiam ....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem nie powinieneś patrzeć tylko na cenę, jak już wspomniałem wybierz produkt który jest najlepiej skomponowany, znacznie przeważająca ilość izoleucyny nad waliną i leucyną, a co do kofeiny i green tea to jednak oddziel je troszkę od bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Jezli kierowałes sie opisami w/w produktow nic bardziej mylnego-reklama ;)
Zamiast bcaa białko (trec,extensor) zamiast karnityny - thermo treca
no i przedewszystkim dieta:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=50408 - wstep do odżywiania
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058 - faq
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=89657 - samodzielne ukladanie diety
bo intuicja mi mowi ze jej nie masz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
a jezeli chodzi o te aminokwasy..to nie sa one ekonomiczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Niestety dość drogo Cię to wyjdzie - zanim jednak wybierzesz ten produkt innej firmy dobrze by było się zastanowić czy zrobiłeś wszystko co mogłeś odnośnie odżywiania (najważniejszy czynnik). Jak to wygląda u Ciebie ? Jak się odżywiasz. Aminokwasy są dobre, ale nie warto ich kupować jeśli inne sprawy są mocno zaniedbane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 326
A wiec powiem tak : odzywiam sie roznie, jem to co normalnie mi w domu podadzą :) Czasem zdrowiej, czasem mniej (częściej mniej zdrowiej :( ). Niestety odzywiania w jakis radykalny sposob nie jestem w stanie zmienic, moj tryb zycia i praca skutecznie zapelnia mi czas, tak ze jakas wymagajaca dieta odpada. Nie wymagam rowniez aby efekty byly jakies cudowne, chce po prostu troche zrzucic tluszczyku i pytam o jakies wspomagajace suplementy ktore mi pomogą. Do diety juz prosze mnie nie odsylac bo sie naczytalem bardzo duzo i co moge tylko to robie w tym kierunku.
Pozdrawiam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
awiec thermo treca lub thermal jezli nie masz zadnych problemow zdrowotych (o wiele bardziej skuteczny,ale ma tez efekty uboczne-podwyzsza cisnienie,zwieksza potliwosc,rozkojzenie,gonitwa mysli - jezli wezmiesz duze dawki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 326
Jesli chodzi o thermo treca to gdzie najlepiej to kupic (jakis sklep internetowy), chodzi mi zeby bylo tanio, szybko i pewnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
atleta .pl
(kilka działow nizej)

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-02-24 21:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
według mnie powinieneś skoncentrować się na diecie, dośc duża ilość białka, a niezbyt duża ilość węglowodanów i tłuszczu, wteby dopiero ww. supl. mogą ci pomóc, a jeżeli chodzi o bcaa i l-karnitynę, to nie powinny te dwa składniki występować razem/ l-karnityna natomiast b. dobrze współdziała z koenzymem Q10/ i ze swojej strony nie polecałbym ci thermo treca ponieważ ilość zawartych w nim substancji aktywnych jest zupełnie niewystarczająca, musiałbyś brać tego kosmiczne ilości, nawet wtedy mogłoby się to okazać niezbyt pożądane dla ciebie/zbyt duża ilość kofeiny w stosunku do innych składników/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem lepiej kupic odzywke bialkowa i hmb.Oczywiscie powinines tez zadbac od diete ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3323
Ok teraz pytanko z innej beczki - a czy BCAA nie bedzie dobre do rannych aerobow na czczo(dieta redukcyjna,nisko ww) w celu ochrony miesni?Chodzi o to ze maja byc na czczo a przeciez w tym wypadku nie wetne sobie bialeczka z rana,a to wziete powiedzmy 1h przed snem przy godzinnych-rannych-aerobach "straci swoja moc";) Jakies pomysly? Z gory dziekuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie HMB??

Następny temat

endotest;v12;swole;eksperci pomocy

WHEY premium