SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARDZO PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ - BIONABOL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Lucy.. metex to ulubiony 'przedtreningowy' koks wszystkich amerykańców.. nie to, żebym sie tym zachwycał etc ale to ma swoje podłoże - rewelacyjny antykatabolik + extra pompa na treningu.. ja jak brałem metexa to przede wszystkim rano i przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na śniadanko zupka mleczna z ryżem, serek wiejski , bułeczka z serem i dżemem / w szkole zjem sobie ze 2 kanapki z wędlinką / na obiad schabowy, lub mielony z ziemniakami i zupa pomidorowa / po obiadku jogurt, troche mleka, i serek homogenizowany , po siłowni paczka delicji, jogurcik, i mleko / wieczorkiem serek wiejski , zupa mleczna i kilka kanapek. i to na tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
I to na tyle twojego koksowania. W razie zbyt szybkich przyrostów zmniejsz dawki jedzenia o połowę Pozdrów wątrobę od nas.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8469
Twoja dieta nie jest rewelacyjna. Dostarczasz niewiele białka, na moje oko koło 120g dziennie. To malutko. Poza tym węgle proste przed siłownią to kiepski pomysł ale o tym pogadaj w innym dziale. Ogólnie popraw troche diete to będzie dobrze bo kalorii spożywasz chyba dosyć..
Wogóle ile ważysz??

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
waże 66 kg przeliczyłem ilość białka na dzień, wychodzi 150 gram, napewno coś jeszcze dojdzie z obiadu. słyszałem że branie metki po treningu nie jest potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Lucy - hahahah

Kolego odżywiasz sie jak przeciętna kobieta.. nie chce źle wróżyć ale na tej diecie z koksami zyskasz jedynie skutki uboczne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8469
No mówiłem, że mało białka! Jeszcze połowa z tego pochodzi z mleka i roślinek..
P.S. Jogurty w nagminnej ilości to nie żarcie dla kulturystów (wbrew pozorom)..

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Nagminna ilość ))

Hehehe.. liczą sie KALORIE! - ryż, makaron, kasze.. do tego jajca! dużo jajec :) kuraki i twarogi.. między posiłkami owoce i bakalie.. no i musowa loiwa z oliwek i nasiona! Jeść jeść i jeszcze raz jeść - to jest to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8469
Elite jeśli on je 2 razy 500g jogurt dziennie i inne duperelstwa zamiast konkretów to niewiem czy to jest dobre żarcie.
Ja proste węgle jem tylko po treningu i to w średnich ilościach..

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Ja tam nie widze NIC wartościowego..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest?

Następny temat

odblokowanie...

WHEY premium