SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BADANIA PODCZAS TESTA ENANA SOLO !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59652
no właśnie nie mam, a cena trochę odstrasza... Mam pod dostatkiem nolve, a co sądzicie o dorzuceniu provironu do cyklu ? Bo jest dużo zwolenników oraz przeciwników, leci sam enan, 1 cykl.

To próbować wrzucać nolve 1 tab dziennie i obserwować co się dzieje ? Jak coś to ile tak lecieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59652
Up ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364691 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669832
Nolvy dal bym 0.5 tab dziennie
Ale musisz juz na niej leciec do konca cyklu jak i pct

Cabaser tani nie jest ale poszukaj dila co ma na sztuki caba u ciebie wystarcza 1-2 tab max przy takim prl i testo solo wystarczy 0. 5 cabaseru co 14 dni i pewnie wiecej nie bedzie potrzeby go dawac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59652
Postaram się ogarnąć exe bo branie nolvy przez cały okres średnio mi sie widzi też :( off planuje dopiero na sierpień. A jakby teraz jeść nolve do czasu ogarnięcia exe ? Myślę, że prolka by spadła i by nie trzeba było już caba jeść, obczaiłbym jak z samopoczucie po 1-2 tyg i wtedy ewentualne badanka. Dobre wyjście ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mozesz tak zrobic

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59652
Jeszcze jedno pytanko... :D 2-3 tyg po pierwszym strzale miewam problemy z wzięciem głębokiego oddechu, przed bombą było badanie serducha i wszystko git, jedynie co to delikatna bradykardia ale to przez problemy z hipką... Gęsta krew ? Zarzucić acard ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A skąd wiesz że masz za gęsta krew? Zrób morfologię to będziesz wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Co do provironu jako dodatek do cyklu na enanie solo to uważam za bardzo dobry pomysł. Sam jadę 3 miesiąc na samym enanie (500mg tyg) właśnie z provi 2x25mg dziennie i uważam że bardzo dobrze współgra z testosteronem, oczywiście mam w rezerwie tamoxifen oraz arimidex gdyby estro dawało sie we znaki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59652
Jakies dodatkowe wfekty poza lepszym samopoczuciem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Myślę że proviron wpływa jednak trochę na estro, chociaż może to być też efektem zmiany diety. Provi zacząłem brać w 7 tygodniu cyklu i od tego czasu oprócz poprawy samopoczucia mam wrażenie że sylwetka jest bardziej twarda "zbita". Oczywiście zaraz znajdą się fachowcy którzy stwierdzą że p******e głupoty albo sobie wkręcam, ale mówię jakie są moje odczucia. Jedynym złym skutkiem jest lekko podniesione ciśnienie tak 2 h po zażyciu provi, ale przechodzi po jakimś czasi i nie jest to efekt stały
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl masowy test + bold

Następny temat

Problem na cyklu

WHEY premium