SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BACK TO THE OLDSCHOOL! Dyskusja!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deka solo tez była modna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
baran,sk***ieel,proszę ja was,nie obniżajcie poziomu tego tematu,nie udzielajcie się tu.
tutaj widać kto wie co pisze.
idźcie tam gdzie wasze pokolenie.

sory za offtop,to ostatni post w tym temacie w waszą stronę i upraszam się o to samo.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Oj była, była. Kiedyś jak miałem jakieś 18 lat, po może 1,5 roku ćwiczeń było 38 w "łapie" i myślałem, ze jestem gość. A co do diety, było to ok 89 roku i wśród koksów w Tbg popularny był, pity po treningu tzw "napój białkowy" na który składało się w szklance pół na pół mleko i śmietana Niewielu miało dostęp do sprzedawanego w aptece proszku o nazwie "Rapid" (chyba tak jakoś). Z koksów to oczywiście oma i meta i prolo. Pozdr

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2012-03-02 22:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ksiedzu a ty co wniosłes do tematu tyle co zawsze, co do deki solo czy z winstrolem to pól pokolenia koksiarzy osiedlowych zza dawnych lat przerobiło, do tej pory nie którzy bija bez pojęcia a na osiedlowych siłowniach do tej pory sa uzywane "stare" metody

nawet na niektórych stronach www zwiazanych z saa są rozpiski deka plus wino na rzeżbe itp takze do tematu to nie wniosłes ty nic ksiedzu, poprostu ujałem to w skrócie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja pamietam jak w wieku 15 lat koles próbował mi dece solo wcisnac mówiąc ze urosne jak dzik. Wdałem sie w nim dyskusje, a wiedzy żadnej nie miałem na temat saa i padło min z mojej strony takie stwierdzenie, ze trzeba tez diete jakas dobra miec bo z powietrza to sie nie urosnie. On powiedzial, ze to na oleju robione i taki jeden szot to inaczej sie wchłania i tk jakbys kilka tyś kalorii zjadł . Łyknąłem to, ale deci i tak nie kupiłem. Zjedłem jakiś czas potem mete bioreactor . oczywiscie piramidka

edit. a deca solo standard kiedys. ci z osiedla co koksowali to albo meta solo, oma solo, albo taki niby lepszy cykl - deca solo. Pamiętam, że 6 strzałow deci solo miało wypiedalac w kosmos.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-03-02 22:34:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys to zero wiedzy ale i tak ludzie rosli na koksie bo to byl koks !!
treaz jest pelno koksu i jesze wiecej wiedzy i duzo zarcia a i tak ludzie zwalaja wine na diete - bo 85% koksu to wyjepki lub stezenia zanizone o ponad polowe .. wystarczy poczytac aktualny wykaz austryjackich sluzb celnych i bedzie wiadomo co bijemy albo z czego robiony jest sok !! - np z przyprawy do miesa hehe boldenon :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ale fakt faktem to co chlopaki wczesniej pisali - kiedys ktos spuchl jak swinia - złapał kupe wody i tłuszczu, morda spuchnieta jak ksiezyc w pełni, w bicku 40cm i wydawał sie byk, haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
tak ale kiedyś wbijało się tylko aptekę,teraz takie barany muszą wbijać po 700mg jakiegoś śmiesznego ug.
ja tam wspominam chłopaków jak do enerdowskich bloków wchodzili bokiem do mieszkań,bo się taki chóój we framudze nie mieścił i ten tłusty pot który zostawiali po sobie na ławach jak kończyli trening.teraz takie fittnessowe sylwetki w modzie,kiedyś to tylko wolne ciężary i tony mięsiwa,niby teraz większa wiedze ale i tak podstawy się kłaniają,nie widać teraz tyle siłowników co kiedyś.Żarcie było intuicyjne,teraz łepki się naczytają i jak by wszystkie mózgi pozjdali,dieta jak trociny.Wyglądają ciągle tak samo,niby ma to zaokrąglone barki i po separowane mięśnie ale wygląda jak z obozu pracy,teraz to tylko żeby zejść z bf.ciągle wyglądają tak samo,tylko czasem więcej żyłek i morda bardziej czerwona.
koksem się nie interesowałem,bo człowiek był na tyle kumaty by wiedzieć że do niektórych spraw trzeba dorosnąć.Reszta kolegów co miała inne zdanie na ten temat,już nie błyszczy,mało który ćwiczy a z koksować już nikt,




Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2012-03-02 23:22:32

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
2 paczki omki po szocie na tydzien i puchli przez te 8 tygodni jak swinie

ale ja tam wole estetyczna sylwetke z niskim bfem niz wygldac jak swinia, pocic sie jak siwnia i byc oblesnym jak swinia.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-03-02 23:26:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Dostep do info o koksie nigdzie nie bylo No chyba ze kumpel z silki cos powiedzial Neu nie bylo Albo tylko w kafejkach W sklepie z suplami JAK BYL to tylko MegAbol i weider Lecialo sie strombe,b12 w szotach ,mete ruska O diecie nikt nawet nie wspominal Tylko jedz dużo i wszystko !!! i tak karku za karkiem rósł !!Co bylo najlepsze to nie bylo podrób. ( bynajmiej tyle ile dzis)Towar klepal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do expertów -czy duze dawki DHT wplywaja na mase sucha i sile?

Następny temat

przerwany cykl czy potrzebny odblok?

WHEY premium