SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BACK TO THE OLDSCHOOL! Dyskusja!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazdy po sobie sprzatal, jak wyj**ales cos na podloge to miotla i zap*****laj i tyle. Zasady byly proste, np typu: jak podnosisz to nie masz sie przejmowac ani uwazac na ludzi w okol ciebie, to ONI maja uwazac na Ciebie i nie przeszkadzac i robic tak aby nic sie nie stalo. Dzisiaj robilem martwe ostatnia seria pekla 200kg , jakis trener podszedl i mowi mi ze nie moge tak ciezko podnosic bo sobie cos zrobie... Tak dzisiaj jest, ja jednak dalej trenuje starymi zasadami, do krwi i rzygania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzilo mi o to, ze fajnie sie komponuje z reszta gryfow A porzadek na silce powinien byc, zgadzam sie w 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
ojj tak kult dobrze prawi.
teraz to trzeba uważać,bo chóoójki nie patrzą że siadasz z 150kg czy rwiesz 200.Ego wyjeebane,najszerszy napięty i myśli że świat jest jego.Nie patrzy coś się dzieje do okoła
Nie wiem, ale ja zawsze szanowałem reguły panujące,teraz więcej wynoszą że neta niż z życia realnego,ojj nie jednego się za ucho wytargało by posprzątał po sobie.Jak by taki dostał w piizde w wojsku to by wiedział gdzie jego miejsce.Teraz to takie pizzdą karmione,nie nauczone szacunku do innych ćwiczących.
są wyjątki ale z tym to się trzeba urodzić.


Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2012-03-03 13:27:02

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
u mnie w piatek 200 na 3 razy poszlo w martwym, dałbym rade więcej, bo podrzedłem od razu po normalnym treningu martwego gdzie zrobiłem docelową ilość serii i powtórzeń juz, takze mocno styrany byłem, ale dorzucięłm troche kg i mówie zobaczymy

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-03-03 13:32:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Kult fajne foty Tez mam kilka Ale szkoda ze nie przy sobie Zaczynalem z 28,5 cm w bicku Masakra silownia podobna do tej co wkleiles tylko u kumpla w piwnicy talerze po 5 kg ściągnięte gdzies z poniemieckiej stodoły Znajomego ojciec zrobil nam sztange 17,5kg z ocynkowanych rur i sie jechało Zaciecie bylo jak nigdy Ale nie to jest najważniejsze Kiedys za szczeniaka pojechałem sobie dorobić na zbiór malin Byl tam koles ,syn wlascicielki Tak doj**any ze ze napatrzyc sie nie moglem Zaprowadził mnie do swojej siłowni I co tam widzę !!!!

stodola !!! wyciag zrobiony z kola do roweru i liny Lawka to 4 pustaki i decha a na desce jakis kożuch leżał Jak robil skos odkladal z jednej strony dwa pustaki .... sztangi to jakieś kolki .rury zalane betonem .Obciążenie na wyciagu byl worek a w worku piach i tak sobie odejmowal i dokladal tego piachu. Az nie moglem uwiezyc ze takie miecho zrobil w takich warunkach Stare czasy ale zapal byl konkretny Teraz wszystko podane na tacy I te masakryczne ceny za silownie !!!!
Moze uda mi sie ogarnac jakies foty !!
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz u mnie na silce jest tak ze oczy trzeba miec w dupie, chwila nie uwagi i z sztangi z jednej strony zginie ci 5-10 kg miedzy seriami... Katastrofa. Jeszcze spytaj kogos o pomoc, jak ja ostantio robilem klatke na maszynie szmita, TRENER Z SILOWNI pomogl mi z JEDNEJ STRONY!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
u mnie na siłce pełna kulurka. Jak poprosisz kogos o pomoc to zawsze z usmiechem na ustach pomogą. Obciążenie nie ginie. Ostatnio robiłem plecy i lokes mi podj**ał krążek i przyszedł po drugi, ja mu mówie, ze robie tu, a on sory zagapił się i nie widział spytał sie jescze czy odniesc ten co zaj**ał.

Ale z miesiac temu ktoś mi buty na siłce zawinał kvrwa j**a.ne złodziejstwo. Podobno wczesniej nie zdazaly sie takie rzeczy, widac wyjatkowo komus musiały przypasc do gustu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na mojej silce kiedys bylo zaufanie, ludzie nie zamykali nawet szafek, ktos wyczail, gdy lud byl na silce, zlodziej przyszedl , zabral kluczyki od fur, mial juz ustawke pod silka z innymi i wszyscy odjechali...na szczescie, moj polski nawyk zamykania szafki na stalowa hartowana klodke wieksza od szafki sie okazaldobrym nawykiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2901
ja to bym sobie wzial pare rzeczy z tej twojej "starej" piwnicy...

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
u mnie bierzesz sobie normlanie kluczyk do szafki. tam zawsze ciuchy zostawiałem, portfel itp, butów nigdy nie chowałem, a chdoze na tą siłke pare lat juz. Najlepsze jest to, ze jak nie ćwicze nóg i nie mam w planie bierzni to jako drugie buty biore klapki, a wtedy ten mroz zaj**isty był i musiałem sobie drugie buty organizowac Fura nie jezdze bo na siłke mam 10 minut z buta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do expertów -czy duze dawki DHT wplywaja na mase sucha i sile?

Następny temat

przerwany cykl czy potrzebny odblok?

WHEY premium