SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BACK TO OLDSCHOOL - SP@M

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116256

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
warezz kup w Polsce to taniej wyjdzie :D Za 30 zl bedziesz mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie, ja telefon w kieszeni zawsze mam mleko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Dziwne, bo jak mi ukradli telefon to 7 dni później byliśmy pod drzwiami złodzieja

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja na silowni nawet szafki nie zamykam. Co kraj to obyczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
Co do tego art z WP

""Pakowałem, pakowałem i pakowałem... Gdy jednak oglądałem się w lustrze, nigdy nie byłem zadowolony z tego, co widziałem" - opowiada Kacper."

Przypadek nie sondze ?xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Gangsterskie opowiesci Neosa
Opowiedz nam ta historie Ms Rowling
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
Mleko
"znajomy załatwił sprawę tak. Zgłosił na policję, że go okradziono (zginęła mu n96) odstawił przedstawienie z opisem prawdopodobnego złodzieja. Podał policji dokumenty od telefonu z numerem IMEI. Policja zgłosiła do operatorów GSM ,że taki tel z takim nr IMEI jest kradziony. Za ok 1 miesiąc cieszył się z odzyskanego telefonu. Jakiś dureń wsadził sobie swoją kartę do tego telefonu i odpalił. Numer był na Abonament więc szybko doszli kto to jest."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7555 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8739
Przebierałem się i leżały obok mnie portfel, klucze i tel. bo zawsze biorę na siłkę... odwróciłem się torbę schować i później buty wiązałem itp. Patrzę a tel nie ma... jakiś ninja kuźwa. A tłok taki w szatni, że nikt nic nie widział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
jak sie ma znajomości to można to szybko ogarnąć, wiecie co to są skanery częstotliwości ? zagłuszacze , no właśnie

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pov3r
Co do tego art z WP

""Pakowałem, pakowałem i pakowałem... Gdy jednak oglądałem się w lustrze, nigdy nie byłem zadowolony z tego, co widziałem" - opowiada Kacper."

Przypadek nie sondze ?xD


To mój komentarz :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsza muza na treningu

Następny temat

pomocy!!!

WHEY premium