SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BACK TO OLDSCHOOL - SP@M

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 115879

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7555 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8739
Torpeda przyzwyczajony do tamtejszego

No i to według niego dopięta na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
nom Dieta Tanqa Kolejna porcja
1.3jaja na miękko , 3 bułki kajzerki , masło , 2 mini pączki :) , porcja białka whey c6 Hi-Tec

2.Kasza gryczana 100g , udko kurczaka 150 g , znikome ilości sera , cebuli , pieczarek zasmażane , surówka ok 50g .

3.Kasza gryczana 100g ( te same dodatki co wcześniej), udko kurczaka 100g ,surówka 50g, gainer Hi-Tec Super Mass

4.3 bułki kajzerki , ser twarogowy w plastrach ok 100g , pomidor , ogórek , masło , białko Hi-Tec c6

5.Serek wiejski 200g , wiórki kokosowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 649 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5439
ta to jego dieta

ja na K** tylko siedze bo tutaj jakos nie mialem okazji poza tym denerwuje mnie tutaj szta graficzna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7555 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8739
Jakby mnie ktoś wytypował do tego to bym do niego pojechał i mu to piwo wylał na mordę. Zresztą nikt mnie nie wytypuje bo na fejsie nie mam takich zrytych mord.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 649 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5439
ale jak mnie tak lubicie to moge z wami gadac ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1878 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3772
Pokaż petarda, jakby mnie wytypowali to i tak niegrałbym, gimbusiarskie zabawy, nikomu nic nie musze udowadniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8706 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27901
Cypek dawaj film :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znam typa, który robił testy na jednej ze stron (bodajże u Słodkiewicza), wygrał. Tylko nie powiedział, że był na cyklu SAA, a ściemniał, że na suplach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7555 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8739
Tanq mistrz... a gdzie jego picie jaj jak Rocky ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 649 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5439
spokojnie wieczorem bo teraz to trening byl i przyszedl ciolek wypil i mowi no Cypek to po poludniu przy kartach Twoja kolej

Tanq dobry agent a dil mnie zaczyna wqrwiac same swiezaki i pozerka tam w spamie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsza muza na treningu

Następny temat

pomocy!!!

WHEY premium