SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle mięśni Ud.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Witam.(Nie wiem czy dobry Dział wybrałem)
Otóż od kilku dni mam bóle mięśni Ud.(Tak jakby z przodu i trochę głębiej.)
Gdy siedzę to bólu aż tak bardzo nie odczuwam ale gdy zaczynam biegać lub grać w piłkę nożną zaczynają mnie boleć i muszę robić sobie przerwy.
(Zakwasy to raczej nie są ponieważ jestem właśnie w czasie 'przerwy' Od jakiś 4-5 dni)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
"Przepisał tam jakieś tabletki musujące.(Ale najlepsza to jest chyba gorzka czekolada). "

"mądry lekarz" zna się na rzeczy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
te zakwasy to mikrouszkodzenia włókien mięśniowych i pojawiają się około 2-3dnia po treningu. Ja bym jeszcze poczekała

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
I tutaj jest problem.
Jutro mam Zawody Piłka nożna itd. :/
(A nie mam żadnych żeli :/ )

Zmieniony przez - SmoczeQQ w dniu 2009-06-17 21:29:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1473
namoćz scierke zimną wodą przylósz i masuj potem zmień na ciepło powinno przejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Zapomniałem dodać :/
Ból występuje tylko na lewej nodze (udach). < Ta której mniej używaj (Raczej, Bo jestem prawo nożny/ręczny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 842
Na zakwasy pomagają gorące kąpiele oraz alkohol ( serio ) - kiedyś student farmacji mi to uświadomił.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
jak jednej nogi to zakwasy raczej nie są ale to raczej na twoje nieszczęście prawdopodobnie sobie przeciążyłeś nogę albo ponaciągałeś ściągna czworogłowego, są leki bezrecepty możesz spróbować wszelkich przeciwbólowych, żeli, tabletek, możesz spróbować to rozmasować ale tak możesz jechać do zawodów później odpuść sobie z tydzień

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
ból mięśnia tylko po 1 jednej stronie ciała od równomiernego treningu... faktycznie jeśli to zwykłe mikrouszkodzenia to powinny być do zniesienia, więc raczej to raczej kontuzja

spróbuj pod prysznicem polewać ciepłą wodą, a potem raz ciepła raz zimna, mi pomogło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
prawdopodobnie to jakieś naderwanie jak Iza pisze jak nie masz maści to idź w kimę i się regeneruj cudów do jutra nie zdziałasz jeśli to faktycznie coś naderwane jest

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 842
iza121 zakwasy mogą być jednostronne. Jeżeli są to nogi, on jest prawonożny to na treningu prawa noga zniosła wysiłek, któremu jest poddawana często a lewa została dotyrana, bo jest słabsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
mogą byś ale są to zdecydowanie skrajne przypadki, tym bardziej że on jest piłkarzem, z czego można wywnioskować że co prawda jedną nogę ma słabszą ale gra obiema i używa ich regularnie na treningach, do wysiłku są więc przygotowane obie.
1

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc! Potrzebna mi porada :)

Następny temat

Dietka na mase do sprawdzenia;)

WHEY premium