SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w przedramieniu - porady

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 680
Hej. Może zacznę od początku. Od zawsze mam takie gumowe kosci. Tzn myślałem że to normalne , że tak każdy ma ale się okazało jednak że nie. Tzn gdy się kładę na jakąś stronę to kładę się w miejscu bicepsa i ręką mi się zginą tak , jak bym miał złamaną, dopiero kiedyś mi ktoś zwrócił uwagę że to może być niebezpieczne ale sobie z tego nigdy sprawy nie zdawałem. Do czego dążę ?
Kiedyś jak podnosiłem hantle ręka mi poleciała do tył razem z nią, i od tej pory ta ręka bardziej mnie boli jak jakieś ćwiczenia robię i bardziej mi chrupie w niej niż w drugiej. Pytanie mam, bo bardzo chciałbym się nauczyć podciągać na drążku ale się boje. Ostatnio jak robiłem negatywy to przy końcówce jak już prawie opadłem mi chrupla ta druga ręką i mnie bolała chwilę. Z kolei dziś jak zwisalem odczułem w ręce tej przez hantle wywiniętą straszny ból w przedramieniu. Nie mam pojęcia czy to dobrze czy nie. Obie ręce w przedramieniu bolą ale ta prawa bardziej.
Odnośnie tamtego urazu to byłem u wielu lekarzy nikt nic nie wykrył zbytnio, a fizjoterapeutka mi powiedziała że mogę ćwiczyć ale jeśli coś będzie boleć żebym odpoczął. I to robię ale mimo to chciałbym jeszcze waszą opinię poznać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety, ale nikt z nas nie jest w stanie Tobie pomóc. Niby w jaki sposób widzisz tę pomoc?

Przede wszystkim należy wybrać się do lekarza rodzinnego, który skieruje Ciebie na prześwietlenie oraz USG do specjalisty. Możesz też prywatnie wybrać się na rezonans magnetyczny, który będzie najbardziej dokładnym badaniem i wszystko będzie jasne. Niestety trzeba liczyć się z wydatkiem co najmniej 600 złotych. Następnie w zależności od problemu jaki wyjdzie w badaniu, regularne wizyty u fizjoterapeuty w celu wzmocnienia mięśni ćwiczeniami specjalistycznymi lub też konieczność zabiegu plus rehabilitacji.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plank - czym zamienić?

Następny temat

Jogurty białkowe w diecie

WHEY premium