SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po injekcji;/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Zrobiłem wczoraj tak jak pisze Iron Sport wymasowałem miejsce injekcji, przyłożyłem lud i po chwili nasmarowałem tylko akurat miałem Naproxen Emo i bul dzisiaj jest zdecydowanie mniejszy, prawie w ogóle go nie odczuwam, normalnie mogę usiąść itp. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
atomic nie boli, zreszta nie można być pusi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak boli jeden to zmieniał na kolejny under. Znam conajmniej kilka takich przypadków gdzie pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 343 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6179
... teraz z eurochemu bije, i nic nie boli polecam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
No widzisz!Wystarczy zapytac. Co ile masz iniekcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
po 3 strzale w kazda noge, jest tak ze prawa tylko czuje, czyli nie narzekam, ale za to lewa noga to jest jakas masakra, boli jak cholera... nie wiem czemu tak jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 343 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6179
...to jakieś paliwo rakietowe musisz mieć...albo źle shoty robisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Ja jestem już po 5strzałach w pośladki i ból jest co strzał mniejszy, usiądę normalnie nic nie kuleje itp;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do EC to wolałbym żeby bolało to chociaż byś wiedział że tam prop siedzi i tyle co napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przed shitem na wacik daj spirytusu do przemycia i po tez przemyj a potem suchym wacikiem przycisnij mocno i tak trzymaj przez chwile :P bedzie si
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta odblok

Następny temat

problemy zdrowotne,powort do odzywek ?

WHEY premium