SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po inekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 923
Czy aby napewno wiesz które miejsce na du.sku trzeba kłuć, może walnpłeś w nerw kulszowy

Błądzić jest rzeczą ludzką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no zartuje ale to dziwne, raz wchodzi ok, raz takie cyrki, zastanawiam sie nad przyczyna, mowisz ze bledu w sztuce nie popelniasz to znaczy ze cos z nia nie tak bo wezmiesz nawet ta sama z innej serii i pewnie bedzie ok, wezmiesz ome i tez bez takich przezyc sie obedzie, nie czaje. Daj w dupe, gleboko chociaz w zasadzie juz Ci wspolczuje, jak cos 5 dni w lozku, ;/ straszne to bylo. W sumie czasem szoty pobolewaja i przestaja wraz z kolejnymi injekcjami, moze i tak bedzie u Ciebie, oby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Napinam miesnie wybieram jakis, rozluźniam i wbijam. By trafic w nerw trzeba miec naprawde szczęcie. Waliłem wczoraj 3strzała susty i po kazdym jest tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Poczekamy moze samo minie , zastanawiałem sie czy moze byc to przez zamocną zaciągnietego tłoka, przez co dużo powietrza wprowadza sie i wolniej sok wchodzi... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm, nie wiem co rozumiesz przez "duzo" ale moze faktycznie, chociaz przy ladowaniu w udo mozna spokojnie pociagnac ile trzeba, gorzej w dupe jedna reka trzymac strzykwe i odciagac kciukiem tlok..., zwroc na to uwage przy kolenjym razie, moze kup inne strzykawki ale "rozruszaj" przed szotem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
moze masz weyebke pro z jakims shitem w srodku ze cie tak nawala..

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
pierwsze najważniejsze pytanie, jakimi igłami się kłujesz i jak wygląda twój dzień po szocie...
Czy próbowałeś w inne partie dawać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
0,9 nabieram wbijam 0,6 . Narazie tylko po udach, próbowałem, wkrótce sprubuje w dupsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Pierwszy dzień w który robie szota można powiedzic ze jest normalny, dopiero w nocy i na drugi dzień zaczyna sie ból.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mam to samo na omce... pierwsze dwa zastrzyki były bolesne bardzo (w tyłek) nastepne 2 znosne, wczoraj wbiłem w bark i dzis odpuszczam trening bo nie da rady cwiczyć, ledwo co ręką ruszam....

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANKO

Następny temat

efedryna

WHEY premium