SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po inekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 223 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2404
Ludzie co Wy bijecie?

Są dwie możliwości - albo nieumiecie kłuć - robicie to za wolno (wbijacie zbyt wolno rozwalając tkankę i za płytko) albo macie syf jakich mało.

Nie to, że chce byc złośliwym - zrobiłem w życiu około 100 zastrzyków (to mało) ale nigdy nie miałem żadnego problemu. Za wyjątkiem Libolu Lekkie uczucie zakwasu. Wsio.

Moje Foto http://*******/dkh9  (-%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Sprubuje jak muwisz KS.IFBB , zmienie igłe. Zastrzyk zawsze robiłem w m.przyśrodkowy i nigdy nie miałem takich problemów. Towar napewno jest dobry, hyba że zepsuł sie jak muwił Masspower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ja nigdy nie miałem problemu z bólem , tylko na omce
mój kumpel to samo... wiec to chyba nie jest kwestia źle zrobionego zastrzyku... never mind.. i tak juz z tym koncze

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Mam nadzieje tylko, że jak zrobie kolejnego strzała noga sie nie zrobi fioletowa tym razem.Martwi mnie ta plama wyglada troche jak poparzenie, znajduje sie dokładnie obok miejsca zastrzyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Odciąganie tłoczka za szybkie lub za wolne nic nie ma do rzeczy ( igła się zasklepia mięśniem a do środka nie dostaje sie powietrze (bo z kad by sie wzieło w męśniu tylko wytwarza się bąbel próżniowy) za szybkie lub zbyt wolne kucie też nie ma nic do rzeczy i nie rozwala żadnego mięśnia , Zbyt płytka iniekcja może miec znaczenie (środek musi sie znaleść w mięśniu a nie w tkance podskórnej (to dla tłuściochów raczej) . Zaczerwienienie wokół miejsca wkucia lub bezpośrednio obok niej (tkzw pokrzywka) może być oznaką reakcji alergicznej na jakis składnik preparatu. Moja propozycja wykonaj zastrzyk igłą 7 jesli jesteś wiekszy to 8 w pośladek w trakcie podawania zrób tzry cztery minutowe przerwy aby środek miał czas się rozejść w mięśniu . Jeżeli taki odczyn pojawi się poraz kolejny . Odstaw środek lub zmień go na inny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Dzieki mrówa i inni, dałbym jeszcze sogów ale ****a nie chcą wejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Spox Agressor - my Ci damy Nigdy Sogów nie żałowaliśmy!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
uriel masz jakieś swoje gg czy email zarzucić bo post muj skasowali a jeszcze wszystkiego sie nie zapytałem co chciałem

"Pragnienie kasy zmienia Twój tok myślenia
Sny, marzenia, sposób ich spełnienia"
-K44-
http://www.sfd.pl/temat228701_strona1/ -moje fotki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Odświezam temat, dwa dni temu zrobiłem strzała w dupsko igłą 0,7 i jest wszystko ok. - moge nawet siedzieć. Co do mojej tzw. pokrzywy na udzie już prawie znikneła, moge sie kuć dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17118
kilka moich pierwszych strzalow w udo bolalo jak cholera + siniaki,teraz farmak wchodzi jak w maslo nawet nie ma sladow

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANKO

Następny temat

efedryna

WHEY premium