SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców w lewej dolnej części.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
Witam mam taki problem z bólem w plecach. Mam 15 lat i ćwiczyłem na worku w piwnicy... jest tam oczywiście zimniej niżeli w pokojach itd(jakieś 10stopni)Ćwiczyłem w krótkich spodenkach i koszulce. Więc zimna nie wykluczam ,ale i tak nie wiem co to może być. Zaczęły mnie boleć raptownie po 15 minutach ćwiczenia ,ból był taki ze musiałem usiąść i nie mogłem się podnieść przez co najmniej 2 minuty. Prosił bym o jakieś porady dodam ,że kiedy szybko macham (jakbym chciał bić cień zaczyna sie właśnie ból) i przy braniu np plecaka z ziemi.

PS: O kichaniu i bólu to nie wspomnę ale to tylko jak stoje.
PS2: Zaczęło się wszystko z 5 dni temu (dajmy że ból=100% teraz po 5 dniach dałbym 85%)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wizyta u lekarza była by najlepszym wyjsciem, jak plecaka nie mozesz podniesc moze sobie naderałeś mięsien, z powodu słabej rozgrzewki a miesnie były zimne z powodu zimna w piwnicy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
No tak rzeczywiście ja w ogóle wtedy nie zrobiłem rozgrzewki plecak podniosę ale coś tam ból czuję..Wiem ,wiem moja wina. Mam za swoje ale czy To aby na pewno nie dysk nie nerki itd bo jak to mięsień to nawet się ucieszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
CZy to dysk cy neki to edynie lekarz Ci powie bez przeswiatlenia ani obejrzenia Ciebie z bliska sie ni obejdzie, nawet lekarzowi przez intenet bedzie trudno to zdiagnozować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
Okey. Dzięki za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
odpocznij pare dni
relax i zobaczysz ja mialem tez podobne bóle przeszlo samo pamietaj o rozgrzewce

ls

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masówka do ocenki :)

Następny temat

Masa+bieganie

WHEY premium