SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból,opuchnięcie po iniekcji. ENAN DG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19294

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

102

Wzrost

182

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

12x

Obwód uda

70

Obwód talii

90

Staż na siłowni

2 lata+

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

250b 400ww 150t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl meta

Opisz swój plan treningowy

5x week

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

4 miesiące

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

mezo

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

wl 150, mc 220, sq 190
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 364
Witam.
Jest to Moj drugi cykl, który mial wygladac mniej wiecej tak 1-4 meta
2-12 enan, 12+ cypio. Aktualnie jestem w 4 tygodniu. Problem polega na bolu po iniekcji pierwsze 2 szoty wykonane idealnie odkazenie miejsca, ampulki, zmiana igiel wszystko sterylnie. Po obydwu strzałach noga nastepnego dnia bolała, ale było to do wytrzymania, takze nie panikowalem.W niedziele podczas 3 szota zapomnialem przetrzec flakonu, poza tym wszystko zrobilem idealnie. Od poniedzialku zaczolem juz czuc noge tak jak przy poprzednich strzalach, az do poniedzialkowej nocy gdy bol byl tak ogromny ze nie mogelem nic zrobic z noga,od zwyklego ruchu w prawo lewo do samego lezenia, cała noc nie spalem miałem dreszcze, a termometr pokazal oslabienie, caly wtorek goraczka. Zauwazylem ze noga spuchla i wyraznie sie odznacza(nadal boli), oraz pojawilo sie zaczerwienienie, a od kiedy bije enan mam rowniez kaszel(ale tego sie spodziewalem, tak samo jak drgawek i temperatury) Dodam ze lykam aspiryne/polopiryne, a noge smaruje altacetem.
Pytanie czy odstawiac enan, czy bic dalej? czekac az bol nogi przejdzie i wszystko wroci do normy?

Poza mna bije to tez 2 kolegow, takze maja bole po iniekcji oraz kaszel.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wino jest na wodzie i dużo osób ma po nim problemy zwłaszcza po syfiastych ug,czy tabsy czy iniekcja obie formy mają grupe 17 tak więc tak samo jadą po wątrobie dlatego lepiej tabsy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osłabienie organizmu na soku to raczej normalne, opuchlizna wydaje mi się że powinna zejść zmień może miejsce na poślady i w nie zacznij bić ? :)

Bez Stresu ; d pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7725
gorączka oznacza infekcje(nie zawsze), wbij wiekszą igłe i zobacz czy coś odciągniesz. Jeżeli coś bedzie to masz odpowiedź, jeżeli nie to wbij w poślady i zobacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 364
jaka wziasc igle?
tak samo wbic do konca?
wbijac tam gdzie mam najbardziej zaczerwieniona skore czy blizej miejsca iniekcji?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 181 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7581
Na Twoim miejscu spróbował bym wbić w pośladek, igła 0,7x40. Zobaczył bym jak organizm zareaguje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 364
Poczekam jeszcze na wypowiedz znawców, a pozniej ewentualnie spróbuje odciagnąć i zaladuje nowego szota w posladek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7725
ja wbijałem w to samo miejsce gdy miałem infekcje. Igłe 0.9 bralem i taka sama długość. Po odciągnięciu ropy gorączka spadła w przeciągu kilku h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Jak zrobil sie stan zapalny to wbij igle w opuchlizne i sciagnij co sie da. Ostatnio cos moda na tego typu reakcje. Jak po nastepnych bedzie to samo to wbij z drogiego flakonu. Ja po pierwszych strzalach miewam opuchlizne ale bez zadnego zaczerwienienia i tylko lekki dyskomfort a nie bol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
nic nie odciągaj, daj naxprofen albo coś innego przeciwzapalnego, jak się dalej będzie powtarzać to zmieniłbym lab
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 364
naxprofen to na recepte czy jak? Znajde to w naszych aptekach Jakis odpowiednik ? ibuprofen?

Juz sam nie wiem czy sciagac czy nie kazdy co innego pisze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
kup naxii bo tam jest tego największe dopuszczalne stężenie bez recki, te odciąganie na własną reke to jakieś szamańskie praktyki, a potem lądują w szpitalach na cięciu dupy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozpisce test prop bold i meta

Następny temat

1 bomba primka i cos wyskoczylo

WHEY premium